Які інтимні стрижки у жінок подобаються чоловікам

yaki-intimni-strizhki-u-zhinok-podobayutsya-cholovikam

Є думка, що чоловіки пристрасно люблять гладко поголені інтимні місця у дівчат. В крайньому випадку, з оригінальною зачіскою. Чи це Так? Невже натуральний вигляд мати непристойно, або це просто данина моді? Кожен жіночий журнал може висловити свою думку з цього приводу. Але в цій статті, хочу висловити своє.

Чоловіки і інтимні стрижки

Волосся, звичайно, прикрашають дівчат, але в деяких місцях відсутність волосся буде величезним плюсом в очах чоловіка. Взагалі хлопці нормально ставляться до натурального очах у дівчини між ніжок, а деяким саме натуральний вигляд тільки і подавай.

Еволюція інтимних стрижок у жінок

Адже не випадково природою задумано саме так, якщо волосся там ростуть, значить так воно і треба. Якщо дівчина не хоче голити там волосся, або їй просто подобається мати рослинність на лобку — це цілком нормально. Таке бажання зовсім не виходить за рамки пристойності, багато жінок носять там пишну зачіску і пишаються цим.

Але сексуальні уподобання чоловіків відрізняються, і дійсність така, що більшість представників сильної статі вважають за краще бачити чисто поголену кицьку. Хоча це зовсім не означає, що при вигляді дівчини з рослинністю на лобку він захоче її менше. Природно це не так. Просто в очах чоловіка голий лобок виглядає набагато привабливіше і сексуальніше, можна навіть сказати апетитніше.

Першою реакцією на відсутність там волосся буде те, що хлопець не зможе відірвати погляд від цього місця в плині декількох хвилин. Він буде шукати можливість знову і знову подивитися туди, щоб помилуватися цією красою. Всім відомо, що чоловік любить очима, так що відсутність там волосся тільки додасть дамі сексуальності.

Напевно, не знайдеться дівчини, яка відмовиться від ніжних ласк і поцілунків між ніжок. Якщо у вас там рослинність, хлопець неохоче поліз цілувати ваші принади. Але варто все чисто виголити, або зробити акуратну інтимну стрижку, і він сам попросить вас розсунути ноги, щоб попестити там. Адже відсутність рослинності в процесі оральних ласк відіграє велике значення.

Будь-який чоловік з більшою охотою і завзяттям буде покривати поцілунками добре поголений лобок. Коли дама хоче орального сексу, найкращим кроком з її боку буде прибрати там рослинність. Все волосся видаляти не обов’язково, можна залишити смужку, трикутник або квадрат, але це повинна бути акуратна зачіска. Будьте впевнені, ваш молодий чоловік оцінить ці старання.

Які бувають інтимні стрижки у жінок

Не шкодуйте часу і зусиль на інтимну стрижку, адже красиве тіло потребує постійного догляду і турбот. Ця маленька особливість додасть вам красу і змусить фантазію чоловіки розігратися дуже сильно.

0 Мнений

Анна Борзенкова

Оставить ваше мнение