Як закохати в себе дівчину

yak-zakohati-v-sebe-divchinu

Багато часто задаються цим питанням, інші приходять на уроки пікапа, і запитують майстрів про те, як змусити закохатися в себе ту чи іншу дівчину. У відповідь майстра пікапа говорили, що вони можуть допомогти хлопцеві закохати в себе ту саму, єдину, але дійсно він хоче від неї любові.

А тепер давайте докладніше. Потрібно сьогодні вже стати вам трохи дорослішим і навчитися розрізняти поняття: «люблю», і «хочу». Ви вже явно не хлопчики, раз перейшли на цю статтю, а тому давайте пояснимо. Найчастіше виявляється так, що хлопці, які хочуть «закохати дівчину» зазвичай банально хочуть сексу. Повірте, якщо вам подобається якась дівчина, ви з нею спілкуєтесь, чи може навіть жодного разу не розмовляли, і вона вас не знає, то це не означає, що ви хочете від неї любові. Ви хочете від лялечки близькості, сексу, інтиму, але ніяк не кохання.

Че треба це тобі?

От скажіть зараз самим собі. Ти особисто готовий прожити з дівчиною, яка тобі сподобалася, все життя? Багато відповідають: «Так! Звичайно! Я на все заради неї готовий». Стоп! Зупиніться хлопці. Нерідко ваше бажання «прісунуть» якійсь дівчині запанує над вашими думками.

Про це навіть смішно говорити, але потрібно, оскільки ви можете зруйнувати чимало жіночих сердець, а це того не варто точно. Як кажуть, хлопець спочатку хоче зустрічатися з дівчиною, потім сильно хоче зустрічатися з дівчиною, потім дуже сильно хоче зустрічатися з дівчиною, потім він просто без розуму від дівчини, а потім він пішов, помастурбировал, і все, що він хоче грати, пиво пити, гуляти з друзями. Так насправді і відбувається.

А тому, якщо вам подобається якась дівчина, і ви з нею знайомі, або може навіть не знайомі, і ви питаєте, як її в себе закохати, то наша відповідь така – спокусіть її. Звичайно, знайомтеся, спокушайте. І ось тільки коли ви її спокусіть, займетеся з нею сексом, а потім деякий час проведете з нею, зустрічаючись, спілкуючись, гуляючи, ось тільки тоді переходьте до даної статті.

Тільки після сексу, і спілкування з дівчиною, можна говорити про кохання.

Відразу обмовимося про те, що у вас можуть бути почуття до дівчини. Дійсно, вам ця особа може не просто подобатися, оскільки ви холодеете при вигляді її, запинаетесь, весь час думаєте про єдиною. Все просто – ви закохані. Точніше навіть буде сказати, у вас закоханість. Це означає, що у вас спалахнули почуття до особи жіночої статі, які сильніші, ніж просто «подобається». І в цьому випадку вам також потрібно для початку її спокусити.

Повірте, секс визначає не всі, але дуже—дуже багато. Спочатку спробуйте спокусити дівчину, зайнятися сексом, провести деякий час разом, після сексу. Оскільки після сексу дівчина може відкритися перед вами в абсолютно іншому кольорі.

Після сексу дівчина буде максимально довірливо до вас ставитися, і зможе поділитися з вами своїми планами, думками, бажаннями, а головне – істинними. «Дружні» розмови не завжди правдиві. Про це ми вже згадували у попередніх наших статтях, коли говорили, що дівчина може легко контролювати свої слова. Пам’ятаєте? І ось тоді вже думайте про те, чи дійсно вона потрібна вам, ви готові все життя бути з одного нею?

Якщо це так, і ви дійсно близькі з якоюсь особливою, і хочете більшого, тоді читайте далі. Багато дівчата зазвичай після сексу вже дуже люблять хлопців. Тобто зазвичай дівчина вирішується на секс тоді, коли дуже любить хлопця. Але в світлі сучасності, багато дівчат вільно ставляться до статевих стосунків і на ділі можуть просто займатися сексом. І таких справді дуже багато.

Уявіть, що ви займаєтеся сексом, спілкуєтеся, гуляєте разом, але ви відчуваєте, що дівчина вас не любить. Це проявляється в тому, що дівчина несерйозно ставиться до вас, зовсім не говорить про якісь високі почуття, не думає заводити з вами сім’ю. Їй просто подобається з вами, їй з вами легко, цікаво і приємно, і вона може навіть говорить вам, що любить, але дітей вона від вас не хоче, та й жити з вами вона також не хоче. Хіба що зустрітися на деякий час, зайнятися сексом, погуляти, поспілкуватися, і на цьому все. Якщо це так, то давайте розберемося, чому так вийшло, перш ніж давати поради.

Проблем, швидше за все, було кілька, і вони достатньо взаємопов’язані.

Ви ще хлопчик

Багато дівчат не готові до чогось серйозного, оскільки відчувають у вас хлопчика. Так, ви можете бути цілком дорослим хлопцем, а може навіть чоловіком, але дівчина цього не відчуває. Вона не готова заводити з вами сім’ю, і дітей, і жити з вами, тому що не відчуває до вас впевненості. Їй здається, що ви ще хлопчик, і не можете вирішувати проблеми, не зможете займатися дітьми, працювати на благо сім’ї, займатися будинком. Багато дівчат навіть відмовляються займатися сексом з хлопцями тільки тому, що розуміють, ви злякаєтеся і можете кинути її, якщо вона завагітніє.

І цей страх у більшості дівчат. Вона не хоче з вами жити, оскільки відчуває, що ви не готові до спільного життя.

В цьому випадку все просто. Для цього вам потрібно для початку подумати, а чи справді ви готові до сім’ї, дітям. Зможете взяти на себе всю відповідальність за неї, якщо вона завтра прийде і скаже, що вагітна? Якщо ваша відповідь позитивна, тоді вам потрібно діяти і показати їй, що ви здатні бути чоловіком. Запропонуйте їй провести час, як годиться в спільних сім’ях. Наприклад, відмовтеся від тусовки в клубі, а замість цього з’їсте на природу, тільки вдвох, або поїдьте на море вдвох. Намагайтеся взагалі робити все тільки удвох, без сторонніх людей.

Частіше приводьте її до себе додому, наприклад, на вечерю, або подивитися фільм, або допомогти вам у ремонті чого—то, і не потрібно відразу при цьому стрибати в ліжко сексом займатися. Краще намагайтеся проводити такі хвилинки спільні, як приготування вечері, походи по магазинах, спільний перегляд фільмів, спільна праця (ремонт). Таким чином, вона зрозуміє, що ви здатні бути сімейною людиною, і підсумковим кроком від вас має бути пропозиція пожити разом на знімній квартирі, або окремій квартирі.

То ж як закохати в себе дівчину?

А там коли почнете жити разом, разом їсти, спати разом, разом працювати і заробляти гроші, мити посуд, прибирання робити, то не далеко там вже і до спільної любові і життя. Але все може виявитися не так просто.

Вона не сприймає вас як майбутнього чоловіка і батька своїх дітей.

Якщо хлопчика ви здатні вирости, то іноді проблема може стосуватися іншого характеру. Наприклад, ви познайомилися з нею в клубі, на вечірці. Ви добре заробляєте, або просто завжди маєте гроші, щоб дозволити собі добре жити і повністю забезпечувати дівчину. Ви гуляєте разом, відриваєтеся, купуєте їй речі, оплачуєте її примхи, і навіть займаєтеся сексом. Але дівчина постійно десь гуляє, з вами особливо ні чим не займається, спільних інтересів у вас немає, але вона з вами.

В такому випадку, швидше за все, ви для неї «мішок грошей», хлопчик, який платить гроші. Ви замовляєте музику, вона танцює. Про яку любов може йти мова, правильно? Дівчина сприймає вас як грошовий придаток, який завжди її забезпечує. І вона готова працювати на ваші гроші, займаючись сексом з вами. Але вона вас не любить. Любов до мішка грошей – не можлива.

Вона любить красиве життя, і тому буде говорити і робити все, щоб ця красива життя не покинула її, а точніше, щоб її не покинув «мішок грошей», тобто ви. Таку дівчину закохати в себе дуже складно, а головне – не потрібно. Оскільки в побуті, у повсякденному житті, вона вам не зовсім підійде. Ви бачите її, як матір своїх майбутніх дітей? Думаю, немає.

І це стосується не тільки багатих хлопців. Багато дівчат готові бути з хлопцем, чоловіком і використовувати його в своїх цілях. Використовувати не гроші, а інші блага. У житті ми також один одного використовуємо насправді, навіть якщо любимо. Але головний факт в тому, що якщо дівчина любить свого чоловіка, навіть якщо він втратить все, що дівчина в ньому використовувала, то вона все одно його не покине. А от якщо не любить, а просто використовує, то, як тільки їй не вдасться продовжити «користуватися» своїм чоловіком, вона відразу піде.

Ви для неї перехідний етап

Це трохи взаємопов’язане з першим пунктом, але не зовсім. Багато дівчата згодні бути з хлопцем, займатися з ним сексом, тільки тому, що їй комфортно. Їй комфортно мати секс, увагу, допомогу, і т. д. Мови про кохання немає. Як тільки прибрати рамки комфорту дівчина відразу піде? Не обов’язково. І вона вас не використовує, точніше не зовсім використовує.

Ви просто маєте те, що може допомогти дівчині. Давайте розглянемо на прикладі. Наприклад, ви живете на квартирі з мамою, і з вами живе ваша дівчина. Ви хороший, красивий хлопець, багато вчіться, може, навіть, працюєте, і все в цілому добре. Але вона розуміє, що не хоче так все життя жити. На даний момент її цілком все влаштовує. І в цьому є величезна проблема, оскільки, як тільки з’явиться хтось на стороні, хто більш сильний, упевнений, здатний, вона відразу піде до нього. Оскільки у неї немає любові до вас.

Але як вирішити цю проблему? Адже ви можете разом готувати, проводити час, робити все, як сім’я. Але кохання немає. Для початку подумайте – чи варто намагатися заради якоїсь дівчини щось змінювати, будувати, якщо вона до вас холодно ставиться? Я хилю до того, що багатьом хлопцям можна було б сміливо кидати дівчину, оскільки «вище голови не стрибнеш». Зрозумійте, на світі є чимало інших дівчат, які були б щасливі, бути з вами, і які готові життя прожити з вами.

Нерідкі такі випадки в тому плані, коли дівчина занадто багато про себе думає, а ви надто її любите. Якщо це так, то я настійно рекомендую вам розлучитися. Це дуже запущений випадок, коли складно щось міняти. В цьому випадку дійсно краще розірвати відносини, і піти на пошуки іншої кандидатури, яка буде цінувати вас більше, і займатися собою і виправляти помилки.

0 Мнений

Анна Борзенкова

Оставить ваше мнение