Як правильно розійтися з дівчиною?

yak-pravilno-rozijtisya-z-divchinoyu

Отже, щось у ваших стосунках пішло не так, раз ви задумалися на цю тему, і знайшли цю статтю. Можливо, ви вже все для себе вирішили, чи тільки замислюєтеся про розставання, але ми все—таки напишемо вам – зупиніться. Повірте, яка погана дівчина не була, всі проблеми можна вирішити. А тепер давайте по порядку.

Ви зустрічалися, або жили разом з дівчиною, але від чого—то ваші думки стали плутатися, і ви все частіше думаєте про розставання. Ми не розглядаємо інші випадки, коли ви, наприклад, займалися сексом з дівчиною кілька разів, знаєте її менше тижня, і при цьому думаєте, як розлучитися.

Оскільки розлучитися правильно в цьому випадку буде так – прийти, сказати, що ви не пара, і ви більше не хочете підтримувати з нею відносин. На цьому все. Навіщо дурити дівчині мозок і говорити «люблю», а потім зайнявшись сексом, бігти, підібгавши хвіст. Ви обіцяли, обдурили, слова не дотримали.

Як правильно розлучитися з дівчиною?

В реальності таких хлопців дуже багато і всі вони відморозки, які не цінують нічого в житті. Оскільки спокусити дівчину і зайнятися з нею сексом можна і без обіцянок. Про це ми, до речі, писали у попередніх наших статтях. Навіщо обіцяти того, чого не зможеш виконати? Не треба так поступати. Але зараз все-таки не про це.

Адже розлучитися з дівчиною, яку ти знаєш кілька днів, і яка для тебе нічого не варто – проблем не становить.

В принципі розлучитися навіть з дівчиною, з якою ви прожили кілька років, теж не складає особливих праць. АЛЕ! Ви ж чомусь шукали цю статтю, а значить, у вас є крапля сумнівів. А тому ми наполягаємо на тому, щоб все ще раз добре обміркували.

Розумієте, розлучитися з дівчиною може кожен, а от зберегти відносини, зробити їх краще – тільки одиниці. І саме таких хлопців в наслідок називають «справжніми чоловіками». Тільки справжній чоловік може, незважаючи ні на що, любити і підтримувати свою дівчину, прощати їй дрібні негаразди і намагатися зробити краще. Адже подумайте, у вашій дівчині справді є щось чудове, найкраще, те, що ви так довго любили.

Подумайте, чи варто руйнувати всі ці години, дні, місяці ваших спільних відносин, коли у вас случалисьнеприятные і приємні моменти, коли ви вирішували всі труднощі разом, підтримували один одного. Не потрібно ламати те, що ви так довго будували разом. Краще подумайте про те, як зберегти ваші стосунки, як вирішити проблему, яка змусила вас задуматися про розставання. Будьте сильніше всіх забобонів, проблем, криків, скандалів і образ.

Краще займіться вирішенням вашої проблеми, причиною її виникнення. Не потрібно кидати все, так і не спробувавши все налагодити.

Однак якщо ви все—таки настійно вирішили піти, то зробіть це належно чоловікові, якщо можна так сказати, оскільки справжній чоловік навряд чи покине свою дівчину.

Не ображайте її

Велика частина пар, під час розставання, встигає сказати купу гидот один одному. Так, це емоції, це жахливі відчуття, які змушують вас говорити всякі гидоти. Але, хлопці, дівчата адже набагато слабкіше нас. Саме ми повинні їх захищати, а для цього ми повинні бути сильнішими за всіх забобонів і образ.

Тому найголовніша ваша задача під час розставання не образити дівчину, ні словом, ні ділом. Не потрібно намагатися зробити їй боляче, якщо тільки ви не нелюд. Краще згадайте все хороше, що зробила для вас дівчина, а потім подумайте про те, що саме ви рушите відносини і говорите про розставання. І ви зрозумієте, що образ, криків і образ заслуговуєте саме ви.

Тому ні в якому разі не обзивайте дівчину, не кажіть їй поганих слів. Більше того, навіть не думайте про те, щоб зробити дівчині якусь капость.

А найголовніше – не змушуйте дівчину постійно відчувати біль всередині. Це означає, що навіть забудьте про те, щоб створювати якісь ситуації, які принесуть дівчині страждання і біль (наприклад, поцілунки з іншою дівчиною, якісь фальшиві, мерзенні листування). Адже є такі, які здатні на такі огидні вчинки. Ви теж про це замислювалися, хотіли зробити їй боляче? Та перед ким ви вирішили хизуватися, «понтуватися»? Перед дівчиною? Задумайтеся.

Не кидайте в біді

Добре, коли ви нічим не пов’язані. Наприклад, ви просто два студенти, які довгий час іноді зустрічалися, гуляли, але потім щось пішло не так, і ви вирішили розлучитися. В такому випадку все буде значно простіше, ніж, якщо ви, наприклад, пов’язані дитиною, грошовими зобов’язаннями, або ін. Як би складно не було, як би дівчина себе огидно не вела, ви не повинні її кидати в біді.

Навіть якщо ви вирішили, що ви не підходите один одному, а дівчина, наприклад, за час вашого спільного життя взяла якийсь кредит, і ви вирішили так разом, і довгий час разом виплачували, то продовжуйте допомагати дівчині незважаючи ні на що. Не потрібно притискати дівчину до стінки фінансами, щоб вона бігала, клянчила у вас допомоги. Якщо ви не моральний урод, ви не допустіть того, щоб дівчина вас благала про допомогу.

Адже багато хлопців дозволяють собі піти саме в той момент, коли у дівчини максимально складна ситуація. Для початку задумайтеся над тим, що, можливо, якби вас не було, то і такої складної ситуації теж не було. Все, що ви нажили непосильною працею, включаючи радості, матеріальні блага, так і проблеми, матеріальні зобов’язання – це завжди ваша спільна справа.

Як говориться: «розставання завжди винні обоє». Так от і у всіх проблемах, які траплялися у вашій родині, винні також були обидва. Тому, якщо у дівчини залишились якісь проблеми, матеріальні зобов’язання, ви зобов’язані продовжувати допомагати їй, незважаючи ні на що. Не кидайте дівчину в біді. Ви чоловік, ви сильніше, ви розумніші. Будьте вище всяких образ, і не взваливайте всі проблеми на дівчину.

А тепер давайте поговоримо з вами про те, як правильно розлучитися з дівчиною. Багато, як ми згадували вище, розлучаються з гучними скандалами, сварками і подальшими тижневими запоями. Для початку хочемо сказати, що запої ніхто не відміняв. Так, біль іноді складно вгамувати. Але щоб ваші запої не тривали занадто довго, вам потрібно розлучитися мирно. Як це зробити?

Як правильно розлучитися з дівчиною?

Для цього ваше розставання має бути коротким і чітким. Ви зобов’язані заздалегідь продумати ваші слова про розставання. А тому можете, після прочитання статті, відразу сісти і придумати текст ваших слів. Цей текст повинен бути максимально коротким, містити вибачення, чітку причину і чітку позицію, і прощання назавжди.

Приклад:

Я ХОТІВ З ТОБОЮ СЕРЙОЗНО ПОГОВОРИТИ. Я ДОВГО ДУМАВ, І ВИРІШИВ, ЩО НАМ ПОТРІБНО РОЗЛУЧИТИСЯ. ПРОБЛЕМА НЕ В ТОБІ, АБО МЕНІ, ПРОСТО Я НЕ ХОЧУ СТОСУНКІВ У ЦІЛОМУ. У МЕНЕ БІЛЬШЕ НЕМАЄ ДО ТЕБЕ ПОЧУТТІВ.

А ТОМУ Я ТЕБЕ ПРОШУ ЗРОЗУМІТИ МЕНЕ, ПО МОЖЛИВОСТІ ПРОБАЧИТИ І ВІДПУСТИТИ. ДУЖЕ ТЕБЕ ПРОШУ НЕ ПИСАТИ, НЕ ДЗВОНИТИ МЕНІ, ОСКІЛЬКИ МОЄ РІШЕННЯ ОСТАТОЧНЕ, І Я ЙОГО НЕ БУДУ ОБГОВОРЮВАТИ. НЕ ТРИМАЙ НА МЕНЕ ЗЛА, І ПРОЩАЙ

Що з цього прикладу ви повинні головне винести?

1. Чітка, зрозуміла причина
Якщо ви вирішили розлучитися, значить, на то повинна бути причина. Можливо, їх кілька, можливо, вони навіть не до кінця зрозумілі. Але для дівчини причина повинна бути чіткою і зрозумілою. А тому ви зобов’язані глибоко над цим задуматися і сформулювати свій текст так, щоб дівчина потім не ходила і не питала вас, чому ви з нею розлучилися.

2. Розлучайтеся назавжди
Найпоширеніша помилка серед хлопців. Яка улюблена кінцева фраза? – «Давай залишимося друзями». Ніяких друзів. Ви любили один одного! Це не ваш товариш, з яким ви можете пивка випити «генделе», або в футбол пограти. Вона ваша дівчина, ваша любов. Але навіть це не настільки важливо.

Дівчина розуміє фразу «давай залишимось друзями», як «зараз я не хочу зустрічатися і мати з тобою відносин, але можливо пізніше ми точно будемо разом». І не питайте чому. Так влаштована психологія дівчат, і не тільки дівчат. Наприклад, багатьом, після невдалої співбесіди на роботі, кажуть: «Як тільки ви нам потрібні, ми вам передзвонимо». Ця фраза «ми вам передзвонимо» діє на багатьох так сильно, що люди постійно чекають і чекають дзвінка, днями, тижнями, місяцями.

Хоча насправді, більша частина компаній говорить відразу, якщо ви їм дійсно потрібні. Навіщо потрібна тоді ця фраза? Це ж очевидно! Щоб не образити!

Так от і ви, фрази «давай залишимося друзями» намагаєтеся не образити дівчину, але при цьому ви годуєте її нездійсненними надіями. А тому ця фраза обов’язково повинна бути виключена з вашого тексту.

Що стосується часу і місця, то найголовніше – це не затягувати з вашим рішенням. Не потрібно довго прокручувати, як ви будете розлучатися, коли вам краще розлучитися. Ви такими раздумываниями просто мучите дівчину, адже ви її більше не любите, і не хочете з нею бути, але ви все ще з нею. Тобто ви як би з нею, але вже не з нею. Виходить, дівчина навіть не знає, що ви не розраховуєте на неї в майбутньому. А дівчина, можливо, будує плани, мріє, готується.

Тому, як тільки вирішили розлучитися, почекайте тиждень. Якщо рівно через 7 днів у вас не зміниться бажання, сідайте, пишіть текст, потім протягом 2—3 днів озвучуйте.

Для цього виберіть потрібне місце і час. У фільмах, як ви знаєте, прийнято розлучатися в гарному ресторані. Але це верх блюзнірства! Чому?

Ви готові морально до розставання, а дівчина ні. Після ваших слів про розставання, дівчина захоче максимально швидко потрапити у відокремлене місце, де вона зможе побути наодинці, в захисті, і поплакати. А тому, якщо ви вирішите вимовити ці слова в ресторані, то ви зробите, як справжній негідник, адже дівчині потім доведеться дуже довго добиратися додому, на очах у всіх плакати, страждати.

Навіщо наражати дівчину таких випробувань?

0 Мнений

Анна Борзенкова

Оставить ваше мнение