Поради щодо прискорення спокушання дівчини

poradi-shhodo-priskorennya-spokushannya-divchini

Ми довгий час розглядали всі процеси зваблення дівчини, починаючи від знайомства з дівчиною, закінчуючи сексом. Якщо хто не читав ці статті, то радимо ознайомитися з ними тут, оскільки ми впевнені, що кожен зможе взяти для себе щось особливе і нове. Адже в наших попередніх статтях ми докладно розглянули кожен пункт вашого спілкування з дівчиною, її спокушання, збудження, і заняття сексом.

Проте ходять легенди, що всі ці процеси можна розтягнути тільки на один день. Тобто за один можна з дівчиною познайомитися, поспілкуватися, отримати довіру, поцілуватися, залишитися в інтимній обстановці і потім зайнятися сексом. Скажімо вам з усією впевненістю, що це не легенда, а суща правда. Більш того, в більшості випадків дівчина готова віддатися на першому побаченні, навіть якщо вона це заперечує.

Все залежить виключно від хлопця

Але що хлопець повинен зробити такого, щоб дівчина змогла з ним познайомитися, а потім, в цей же день, мало не довірити йому своє життя. Насправді, нічого складного. Хлопець просто повинен слідувати пунктам, та етапами, які були розписані нами докладніше раніше. Однак при цьому він їх повинен виконувати максимально чітко і швидко. Адже насправді пункт знайомство і спілкування можна розтягнути на тиждень, місяць, рік, і лише через певний час перейти до наступного етапу і запросити дівчину на побачення. А можна піти з дівчиною на побачення майже через годину після знайомства.

Поради щодо прискорення спокушання дівчини

Будемо чесні з вами. Таблетки для швидкого спокушання немає. Що тоді мають у своєму запасі хлопці, щоб так швидко спокушати дівчат? Вигострене майстерність, доведене до досконалості – без сумніву. Ідеальний пікап майстер повинен ідеально володіти технікою спілкування та знайомства. У цьому випадку, якщо ви не природжений психолог, то вам потрібна постійна практика. Дівчину можна легко повести на побачення буквально через кілька хвилин після вашого знайомства. Так, це буде не зовсім побачення, коли хлопець дзвонить і призначає місце, час.

Навіщо це все? Це зайві пункти для майстра пікапа. Можна просто після знайомства і короткої розмови повести дівчину в кафе, або інше затишне місце. А чим вам не перше побачення?

Як швидко спокусити дівчину

Але для цього ви повинні дуже легко спілкуватися на будь—які теми, легко завойовувати довіру. Крім цього, бажано, щоб ви заздалегідь знали, що потрібно дівчині, і чого дівчина хоче від свого «ідеалу» хлопця. Це можна помітити по зовнішнім виглядом і поведінкою дівчини. Вам поки що цього не потрібно робити, але задуматися над цим вже стоїть, оскільки ви теж хочете навчитися легко контактувати з будь—якими дівчатами?

Кожна дівчина, як і хлопець цікавиться якимись окремими речами. При цьому є універсальні особливості ідеалу хлопця, а є широко поширені. З широко поширених особливостей можна виділити манеру поведінки, здатність вдягатися, правила гігієни, вміння висловлювати свої думки, і т. д. Ці особливості подобаються практично всім дівчатам без винятку, але про це трохи пізніше.

Поради щодо прискорення спокушання дівчини

З універсальних можна знайти, що дівчині подобається хлопець дуже розумний, іншим подобається дуже м’язистий, рельєфний, третім може подобатися мажор, четвертим – екстремальний хлопець. Все це можна з’ясувати з зовнішнього вигляду і поведінки дівчини. Досить просто, але для цього потрібно практикуватися. Дівчина—ботан, наприклад, яка щось сором’язливо читає на лавці, буде рада, якщо до неї підсяде розумний хлопчик. Ділова дівчина, яка дорого одягнена, і стоїть, корчить із себе королеву, швидше за все, буде дуже рада мажору. Дівчина спортивної статури, буде рада такому ж спортивному хлопцеві. Думаю, ви зрозуміли сенс.

У підсумку, враховуючи переваги дівчата, можна зіграти роль такого хлопця і вести з нею розмову саме на такі, цікаві їй, теми. Такі розмови більш впевнено приведуть вас до інтересу дівчини. Але крім цього, можна також змусити розмовою дівчину сходити з вами кудись.

Добре знати розташування місць і бути готовим до всього.

Коли майстер пікапа приводить дівчину в кафе, він продовжує чарувати її бесідами. Крім цього, майстер пікапа також буде вже далеко проходити в кроках доторку. Але ж при цьому, як ми пам’ятаємо, у нього не буде місця, де можна зайнятися сексом. Однак, не зовсім так.

Велика частина майстрів пікапа завжди має таке місце. Зазвичай це знімна квартира, на якій він живе. Повірте – ідеальне місце. По—перше, ви завжди можете тримати квартиру «в усі зброю». Це означає, що у вас завжди напоготові є презервативи, вологі серветки, прибрана і підготовлена ванна, цукерки та шампанське в холодильнику, фільми та інше.

Поради щодо прискорення спокушання дівчини

А план, про який ми говорили раніше, зазвичай у всіх хлопців один. Повірте, через деякий кількість дівчат, у вас вийде «ваш ідеальний план». Це початковий ваш план з урахуванням усіх помилок і помарок. І найчастіше, не потрібно вигадувати велосипед і займатися виробництвом чергового, нового плану, якщо можна просто скористатися старим.

Адже для нової дівчини, він буде в новинку, а вам цього і треба. По—друге, квартира – це ваш окремий замок. Це означає, що ви можете бути впевнені, що до вас ніхто не прийде, ніхто не зайде не вчасно, ніхто не потривожить. У вас завжди є можливість привести дівчину до себе в притулок. Завжди!! Ви просто уявіть собі.

Раніше для мене це здавалося просто неймовірним. Але виявилося все набагато простіше. Потрібно просто знайти себе у якомусь виді діяльності і піти працювати. Повірте, навіть без вищої освіти на той момент, я зміг працювати і заробляти собі на квартиру. Тому зможете і ви.

Однак ми дещо відірвалися від теми. Виходить, хлопець вже сидить, умовно, «на першому побаченні» і зачаровує дівчину. Але зазвичай, перший заклад, в яке хлопець веде дівчину, з якою щойно познайомився, дуже нейтральне, щоб не злякати дівчину. Звичайно, дівчина трохи незатишно себе почувати в дорогому ресторані зі свічками. Але при цьому миле кафе для пиття кави та чаю – відмінний нейтральний вибір. Ми згадали слово «перший». Так, так і є.

Хлопець може привести дівчину в просте кафе, посидіти там деякий час, а потім заговорити і спокусити дівчину так, що з простого закладу, піти з дівчиною в романтичний заклад. Так, прям так просто. Просто запропонувати переміститися в «більш затишне місце». Після кафе і милою, флиртовой бесіди, більш романтичне заклад здається вже не таким не затишним. У підсумку вечір підходить до кінця, і можна запросити дівчину ще й до себе додому. А чому б і ні? Адже ви були на побаченні, правильно? Після побачення можна поїхати вже й додому? Можна. Тому майстри пікапа так і роблять. А далі – справа техніки.

Думати головою йти найпростішим

Однак майстри пікапа чудово розуміють, що такі «танці з бубнами» не стоять дівчата. Хоча ні, стоять, але вони не потрібні. Але як же тоді спокусити дівчину?

Розумієте, яка справа, найскладніший етап у всьому нашому з вами розмові вище, це перевести дівчину з простого розташування до романтичного. Більш того, дуже малий відсоток дівчат може звільнитися на цілий день, незважаючи на все, лише б провести час з хлопцем, якого вона тільки що побачила.

Ось вже тут дійсно ходять легенди про тих майстрів пікапа, які можуть спокусити будь—яку дівчину і зробити так, щоб дівчина забула про все на світі, і вирішила тут же дати хлопцеві. Звучить фантастично, але повірте, раніше для мене здавалося фантастикою спокушати дівчину за один день, а тепер це правило. Тому, можливо, такі хлопці і є. Але, навіщо це все, як ми сказали вище? Це все не потрібно.

Дійсно дуже складно зробити так, щоб дівчина виділила для вас весь свій день, а потім ви водили її скрізь, і потім тільки до вечора запросили додому, а там вже зайнялися сексом. Можна трохи пропустити пункти, якщо робити це все в «потрібний час». А потрібний час у нас, як кажуть, нічне полювання. Так—так, ви все правильно зрозуміли. Не потрібно водити дівчину з кафе, якщо можна познайомитися з дівчиною вже в злачному закладі. Більше того, близько 90% дівчат, які вийшли ввечері погуляти, навіть з подружками, навіть з якогось приводу, були б не проти закінчити вечір з хлопцем.

Це суха статистика, але тільки вдумайтеся в це кількість дівчат. Практично всі дівчата, які виходять ввечері «погуляти», готові зайнятися сексом з хлопцем.
І ось тут вже вступають в усі зброю майстра пікапа. Зайти в розважальний заклад (кафе, ресторан, клуб, бар), знайти там дівчину, там же познайомитися, там же запросити на «перше побачення», там же спокусити, і там же запропонувати поїхати до себе. Так, все робиться на одному місці за дуже короткий проміжок часу. А враховуючи вищесказане статистику, час ще більше скорочується.

Що потрібно новачкам отримати з цього пункту? Почніть знайомитися з дівчатами в тих місцях, і в той час, коли вони не проти це зробити. Хочете собі знайти ідеальну, розумну, скромну дівчинку, яка сидить вдома, і спокусити її? Тоді для початку спробуйте познайомитися і поспілкуватися з дівчиною в клубі, яка прийшла з подружками потанцювати. Повірте, такі дівчата легше йдуть на контакт, ніж дівчата на вулиці, оскільки вони самі готові до знайомства.

Ідеально для початку спробувати просто знайомитися з дівчатами, спілкуватися, брати телефон, і трохи фліртувати. Пам’ятайте про правило – ніколи не спокушайте дівчину, якщо у вас немає місця для сексу. Це називається «облом», і ви повинні бути чоловіком, і вести себе відповідно, тому «обламувати» дівчину, м’яко кажучи, не комільфо.

0 Мнений

Анна Борзенкова

Оставить ваше мнение