Офтальвізол: як препарат для очей поліпшує зір та попереджує хвороби

oftalvizol-yak-preparat-dlya-ochej-polipshu%d1%94-zir-ta-poperedzhu%d1%94-hvorobi

Очі є одними з найважливіших органів нашого тіла, і ми повинні дбати про них. Одним з ефективних способів зберегти здоров’я очей є використання лікарських препаратів, призначених для їх догляду та захисту. Одним таким препаратом є “Офтальвізол”.

Що таке “Офтальвизол”?

“Офтальвизол” – це комбинований лікарський препарат, призначений для локального застосування в офтальмологiї. Включає в себе кислотоустойчивий аскорбiновую кислотy (Витамин С), а також ряд корисних мiкроелементiв: цинку, магнiю та калiю.

Як допомагає “Офтальвизол”

“Офтальвизол” має комплексний позитивний вплив на стан очей. При регулярному використанні препарату можна помітити покращення зорової гостроти, особливо при недостатку вітаміну С та корисних мiкроелементiв.

Крім того, “Офтальвизол” допомагає захистити очі від ультрафіолетових променів та інших шкодливих факторів навколишнього середовища. Важлива його роль полягає у профiлактицi глаукоми (збереження нормального внутрiочного тиску), а також запобiгання розвитку катаракти, що пов’язане з аскорбиновой кислотой, яка необхidно для синтезу колагена.

Як застосовувати “Офтальвизол”

“Офтальмевизол” призначений для локального застосування. Рекомендований дозуючий режим – 1-2 краплей 2-4 рази на день. Препарат слід застосовувати в курсах, які можуть тривати від 1 до 3 місяців.

Чому “Офтальвизол” ефективний?

Ефективнiсть “Офтальмевизолу” забезпечена комплексним складом препарату, що мiстить в собi необхidнi для очей макро- та мiкроелементy: цинок та аскорбиновую кислотy (Витамин С), а також ряд корисних микроелементов: магнesium та калium. Вони покращують функцію судин очей, зменшують інтенсивність запальних процесів та сприяють полегшенню загострень хронических захворювань. Крім того, “Офтальмевизол” допомагає зберегти оптичний нерв у нормальному стані.

Висновок

“Офтальмевизол” – ефективний лiкарський препарат для очей, що допомагає покращити їхній стан та захистити від різних шкідливих факторів. Застосування препарату дозволяє не тiльки полiпшити зорову гостроту, але й запобiгти розвитку хронических захворювань очей, таких як катаракта і глаукома.

Протипоказання

Перед застосуванням Офтальвизолу необхідно ознайомитися з інструкцією та проконсультуватися з лікарем. Препарат має деякі протипоказання:

 • Індивідуальна непереносимість одного з компонентів;
 • Алергічна реакція на будь-який компонент препарату;
 • Порушення целостностi очей (рани, виразки тощо);
 • Збудлива роговиця.

Побочнi ефекти

Зазвичай Офтальмевизол добре переносяться пацієнтами, але можуть виникнути такi побочные эфекты:

 • (редко) – жжение и раздражение глаз или при повторном использовании возможность появления аллергической реакции.

  Важлива iнформацiя про лiкування

  Якщо хочете досягти максимального ефекту від застосування Офтальмевизолу, слід дотримуватись правил лікування:

  • Не забудьте перед використанням препарату ретельно помити руки;
  • Перед краплением препарат потрібно трохи погріти у долонях, щоб вийшла оптимальна температурна точка;
  • Накаплюйте краплi на поверхню ока без пошкодження кон’юнктиви;
  • При засмаглих очах призначається бiльш тривалий курс лiкування.

   Де можна придбати Офтальмевизол?

   Препарат можна придбати в аптецi. Якщо у Вас немає часу на пошук необxidний лекарств у магазинi, можлива доставка через інтернет – аптеки. Замовлення оформлять за 5-10 хв., а сам препарат буде доставлен до будь – якої адреси.

   Висновок

   Офтальмевизол – це ефективний препарат для очей, який допомагає поліпшити їхній стан та захистити від різних шкідливих факторів. Важлива роль Офтальмевизолу полягає у профiлактицi глаукоми (збереження нормального внутрiочного тиску) і запобiгання розвитку катаракти, що пов’язане з аскорбиновой кислотой, необxidною для синтезу колагена. Якщо слiдкуватимете за правильним прийомом препарату та дотримуватиметесь правил лiкування, то результат Вас приємно здивує.</ p>

   Дія препарату на очі

   Офтальмевизол має комплексну дію на очі: полегшує втомлення, покращує зоровий аналізатор і захищає очну яблуньку від шкодливих факторів зовнішнього середовища. Препарат стимулює кровообіг та обмін речовин в органах бачення, що корисно для попередження хвороб.

   Компоненти Офтальмевизолу сприяють зменшенню запалення і набряку кон’юнктиви та пом’якшують симптоми оптичного нерва. В результатi ефективне лiкування захворювань ока – катаракти, глаукоми тощо.

   Форма випуску

   Препарат виробляють у формi крапель для очей по 5 мл у флаконах-капельницях. Перед застосуванням необxidно переконатися, що термiн придатностi складської упаковки не закiнчився.

   Дозування

   В залежності від індивідуальних потреб пацієнта та рекомендацій лiкаря, дози Офтальмевизолу можуть коливатись:

   • Для профилактики: 1-2 краплi на поверхню ока один раз на день;
   • Для лечения определенных заболеваний: 1-2 крапли до 4 раз в сутки.

    Основнi переваги препарату

    • Склад препарату має природний походження;
    • Може застосовуватися як для профiлактики, так i для лечения;
    • Немає серйозних побочних ефектів;
    • Призначений для людей будь-якого віку і стану зорової системи.

    Загальна iнформацiя

    Офтальмевизол є безпечним та ефективним препаратом для очей, який можна використовувати як для лікування різних захворювань, так і для попередження їх появи. Препарат має приємний запах та не має неприємного післясмаку. До того ж, Офтальмевизол добре комбінується з іншими препаратами.

    Щоб забезпечити свої очі оптимальною охороною і профiлактикою хвороб, слід регулярно проводити перевiрку стану зорових функцiй у спецалiстa-окулiстa та вчасно користуйтеся Офтальмевизолом.

    Показання до застосування

    Офтальмевизол рекомендований для людей з такими проблемами:

    • Втомленість очей від тривалого перебування за комп’ютером або читання;
    • Погіршення зору внаслідок старості або інших факторів;
    • Запалення кон’юнктиви, синуса та інших органів бачення;
    • Застуджене око.

     Спосiб застосування

     Перед кожним застосуванням потрiбно мити руки. Щоб надати максимальний ефект, дозують 1-2 краплi на поверхню очей один раз на день для профилактики i до 4 раз в сутки при лечении определенных заболеваний. Продукт не слiд перелити у iншy посудинu та не контактує з іnшими речовинами.

     Препарат можна застосовуватися як самостiйно, так i у комбiнації з iншими препаратами для лікування різних хвороб очей.

     Протипоказання

     Офтальмевизол не рекомендований для осіб із такими станами:

     • Алергiя на один або декiлька компонентiв, що входять до складу;
     • Вагiтність та період годування грудьми.При виникненні будь-яких побочних ефектів або незручностей пid час застосування, слiд припинити його користуватися та звернутися до лiкаря.

      Склад

      Основними компонентами Офтальмевизолu є: екстракти малини та календули; органичне поєднання цинку; бетаїн; провitamin B5 (пантенол); вода очищена. Кожна складова препаратy максимально безпечна тa мaе свою функцію у полегшеному ставленn до органів зору.

      Зберiгання

      Офтальмевизол потрiбно зберігати у прохолодному та сухому місці при температурі від 5 ° до 25 ° C. Прикритий флакон пid час збереження повинен бути захищений вiд прямих сонячних променiв, а також недоступний для дitей.

      Таким чином, Офтальмевизол – це ефективний і безпечний препарат для очей, який може стати хорошим помічником у попередженні розвитку ряду захворювань ока. Регулярне застосування препаратy полегшить втомлення i запобуде його появu.

0 Мнений

Анна Борзенкова