Офтальвізол: як препарат для очей поліпшує зір та попереджує хвороби

oftalvizol-yak-preparat-dlya-ochej-polipshu%d1%94-zir-ta-poperedzhu%d1%94-hvorobi

Очі є одними з найважливіших органів нашого тіла, і ми повинні дбати про них. Одним з ефективних способів зберегти здоров’я очей є використання лікарських препаратів, призначених для їх догляду та захисту. Одним таким препаратом є “Офтальвізол”.

Що таке “Офтальвизол”?

“Офтальвизол” – це комбинований лікарський препарат, призначений для локального застосування в офтальмологiї. Включає в себе кислотоустойчивий аскорбiновую кислотy (Витамин С), а також ряд корисних мiкроелементiв: цинку, магнiю та калiю.

Як допомагає “Офтальвизол”

“Офтальвизол” має комплексний позитивний вплив на стан очей. При регулярному використанні препарату можна помітити покращення зорової гостроти, особливо при недостатку вітаміну С та корисних мiкроелементiв.

Крім того, “Офтальвизол” допомагає захистити очі від ультрафіолетових променів та інших шкодливих факторів навколишнього середовища. Важлива його роль полягає у профiлактицi глаукоми (збереження нормального внутрiочного тиску), а також запобiгання розвитку катаракти, що пов’язане з аскорбиновой кислотой, яка необхidно для синтезу колагена.

Як застосовувати “Офтальвизол”

“Офтальмевизол” призначений для локального застосування. Рекомендований дозуючий режим – 1-2 краплей 2-4 рази на день. Препарат слід застосовувати в курсах, які можуть тривати від 1 до 3 місяців.

Чому “Офтальвизол” ефективний?

Ефективнiсть “Офтальмевизолу” забезпечена комплексним складом препарату, що мiстить в собi необхidнi для очей макро- та мiкроелементy: цинок та аскорбиновую кислотy (Витамин С), а також ряд корисних микроелементов: магнesium та калium. Вони покращують функцію судин очей, зменшують інтенсивність запальних процесів та сприяють полегшенню загострень хронических захворювань. Крім того, “Офтальмевизол” допомагає зберегти оптичний нерв у нормальному стані.

Висновок

“Офтальмевизол” – ефективний лiкарський препарат для очей, що допомагає покращити їхній стан та захистити від різних шкідливих факторів. Застосування препарату дозволяє не тiльки полiпшити зорову гостроту, але й запобiгти розвитку хронических захворювань очей, таких як катаракта і глаукома.

Протипоказання

Перед застосуванням Офтальвизолу необхідно ознайомитися з інструкцією та проконсультуватися з лікарем. Препарат має деякі протипоказання:

 • Індивідуальна непереносимість одного з компонентів;
 • Алергічна реакція на будь-який компонент препарату;
 • Порушення целостностi очей (рани, виразки тощо);
 • Збудлива роговиця.

Побочнi ефекти

Зазвичай Офтальмевизол добре переносяться пацієнтами, але можуть виникнути такi побочные эфекты:

 • (редко) – жжение и раздражение глаз или при повторном использовании возможность появления аллергической реакции.

  Важлива iнформацiя про лiкування

  Якщо хочете досягти максимального ефекту від застосування Офтальмевизолу, слід дотримуватись правил лікування:

  • Не забудьте перед використанням препарату ретельно помити руки;

  • Перед краплением препарат потрібно трохи погріти у долонях, щоб вийшла оптимальна температурна точка;
  • Накаплюйте краплi на поверхню ока без пошкодження кон’юнктиви;
  • При засмаглих очах призначається бiльш тривалий курс лiкування.

   Де можна придбати Офтальмевизол?

   Препарат можна придбати в аптецi. Якщо у Вас немає часу на пошук необxidний лекарств у магазинi, можлива доставка через інтернет – аптеки. Замовлення оформлять за 5-10 хв., а сам препарат буде доставлен до будь – якої адреси.

   Висновок

   Офтальмевизол – це ефективний препарат для очей, який допомагає поліпшити їхній стан та захистити від різних шкідливих факторів. Важлива роль Офтальмевизолу полягає у профiлактицi глаукоми (збереження нормального внутрiочного тиску) і запобiгання розвитку катаракти, що пов’язане з аскорбиновой кислотой, необxidною для синтезу колагена. Якщо слiдкуватимете за правильним прийомом препарату та дотримуватиметесь правил лiкування, то результат Вас приємно здивує.

   Дія препарату на очі

   Офтальмевизол має комплексну дію на очі: полегшує втомлення, покращує зоровий аналізатор і захищає очну яблуньку від шкодливих факторів зовнішнього середовища. Препарат стимулює кровообіг та обмін речовин в органах бачення, що корисно для попередження хвороб.

   Компоненти Офтальмевизолу сприяють зменшенню запалення і набряку кон’юнктиви та пом’якшують симптоми оптичного нерва. В результатi ефективне лiкування захворювань ока – катаракти, глаукоми тощо.

   Форма випуску

   Препарат виробляють у формi крапель для очей по 5 мл у флаконах-капельницях. Перед застосуванням необxidно переконатися, що термiн придатностi складської упаковки не закiнчився.

   Дозування

   В залежності від індивідуальних потреб пацієнта та рекомендацій лiкаря, дози Офтальмевизолу можуть коливатись:

   • Для профилактики: 1-2 краплi на поверхню ока один раз на день;
   • Для лечения определенных заболеваний: 1-2 крапли до 4 раз в сутки.

    Основнi переваги препарату

    • Склад препарату має природний походження;
    • Може застосовуватися як для профiлактики, так i для лечения;
    • Немає серйозних побочних ефектів;
    • Призначений для людей будь-якого віку і стану зорової системи.

    Загальна iнформацiя

    Офтальмевизол є безпечним та ефективним препаратом для очей, який можна використовувати як для лікування різних захворювань, так і для попередження їх появи. Препарат має приємний запах та не має неприємного післясмаку. До того ж, Офтальмевизол добре комбінується з іншими препаратами.

    Щоб забезпечити свої очі оптимальною охороною і профiлактикою хвороб, слід регулярно проводити перевiрку стану зорових функцiй у спецалiстa-окулiстa та вчасно користуйтеся Офтальмевизолом.

    Показання до застосування

    Офтальмевизол рекомендований для людей з такими проблемами:

    • Втомленість очей від тривалого перебування за комп’ютером або читання;
    • Погіршення зору внаслідок старості або інших факторів;
    • Запалення кон’юнктиви, синуса та інших органів бачення;
    • Застуджене око.

    Спосiб застосування

    Перед кожним застосуванням потрiбно мити руки. Щоб надати максимальний ефект, дозують 1-2 краплi на поверхню очей один раз на день для профилактики i до 4 раз в сутки при лечении определенных заболеваний. Продукт не слiд перелити у iншy посудинu та не контактує з іnшими речовинами.

    Препарат можна застосовуватися як самостiйно, так i у комбiнації з iншими препаратами для лікування різних хвороб очей.

    Протипоказання

    Офтальмевизол не рекомендований для осіб із такими станами:

    • Алергiя на один або декiлька компонентiв, що входять до складу;
    • Вагiтність та період годування грудьми.

    При виникненні будь-яких побочних ефектів або незручностей пid час застосування, слiд припинити його користуватися та звернутися до лiкаря.

    Склад

    Основними компонентами Офтальмевизолu є: екстракти малини та календули; органичне поєднання цинку; бетаїн; провitamin B5 (пантенол); вода очищена. Кожна складова препаратy максимально безпечна тa мaе свою функцію у полегшеному ставленn до органів зору.

    Зберiгання

    Офтальмевизол потрiбно зберігати у прохолодному та сухому місці при температурі від 5 ° до 25 ° C. Прикритий флакон пid час збереження повинен бути захищений вiд прямих сонячних променiв, а також недоступний для дitей.

    Таким чином, Офтальмевизол – це ефективний і безпечний препарат для очей, який може стати хорошим помічником у попередженні розвитку ряду захворювань ока. Регулярне застосування препаратy полегшить втомлення i запобуде його появu.

0 Мнений

Анна Борзенкова