Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Юридична консультація (інтернет-приймальня)

Запитання:
Подскажите, как мне перерегистрировать машину, куплена по ген.доверке на меня и жену, поставлено гбо в тех паспорте не вписано, хочу переоформить на жену и одновременно вписать гбо, как мне сделать и сколько все будет стоить? Пожалуста.
Відповідь:
Порядок державної реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів та перелік необхідних документів регламентується постановою КМУ № 1388 від від 07.09.1998р. Відповідно до вимог п.8 Порядку, державна реєстрація (перереєстрація) транспортних засобів проводиться на підставі заяв власників, поданих особисто, і документів, що посвідчують їх особу, підтверджують правомірність придбання тощо. Якщо громадянин має доручення на право розпорядження певним транспортним засобом, то це означає, що він має право від імені власника транспортного засобу виконувати певні дії, перелік яких викладений у дорученні. Тобто, громадянин має право продати певний транспортний засіб іншій особі (не самому собі). Відповідно до вимог п.33 Порядку, при перереєстрації транспортних засобів у разі зміни їх власників зняття з обліку таких транспортних засобів не проводиться. Таким чином, якщо здійснювати оформлення транспортного засобу у нотаріуса (державного або приватного) або у суб'єкта господарювання з видачею довідки-рахунку, перед цим його не обов`язково знімати з обліку. Після отримання документу, що підтверджує правомірність придбання транспортного засобу ( вартість не відноситься до компетенції ДАІ), його новий власник з транспортним засобом звертається до будь-якого Центру надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів з питання його перереєстрації (адреси та режим роботи Центрів дивиться на цьому сайті в розділі "Робота Центрів надання послуг"). У Вашому випадку для перереєстрації необхідно також надати документи на ГБО та Акт технічної експертизи про відповідність конструкції та технічного стану переобладнаного транспортного засобу вимогам безпеки дорожнього руху. З інформацією про вартість Ви можете ознайомитися на інформаційних стендах Центрів надання послуг ДАІ.
Запитання:
Доброго дня!!! На адресу ; ЦНП, пов'язаних з використанням автотранспортних засобе, з обслуговуванням м. Дніпропетровськ, Дніпропетровського та Солонянського районів, підпорядкований УДАІГУМВС Украіш в Днитропетровській області м. Дніпропетровськ, узв.Тольяті,2, було направлений запит державного виконавця : "З метою повного, своєчасного виконання Виконавчий лист № 2/0203/139/2014 від 21.02.2014, що видав Кіровський районний суд м. Дніпропетровська, про стягнення з Балабана Ю.І. на користь Балабан С.В. аліментів у розмірі 1/4 частини, та керуючись положеннями ст.ст. 5, 11, 90 Закону України "Про виконавче провадження" прошу терміново надати іформацію про існуючі арешти та заборони на відчуження наступних транспортних засобів марка- ГАЗ 32213, 2000 р.в держ.знак АЕ 6227 СО(тип-1), що належить на праві власності Балабан Юрій Ілліч, РНОКПГІ: 2900701934 що мешкає (перебуває) за адресою; м. Дніпропетровськ, вул. Войцеховича, 106 Згідно ст. 5 ЗУ "Про виконавче провадження", вимоги державного виконавця щодо виконання рішень судів та рішень інших органів є обов ’язковими для всіх органів організацій, посадових осіб, громадян і юридичних осіб на території України" Вихідний номер 281970612 від 27.11.2014р. ЧОМУ ДОСІ НЕ НАДАНО ВІДПОВІДІ?
Відповідь:
Для вирішення питання зверніться безпосередньо до начальника Центру ДАІ (Ваше питання враховане та передано до відома та вжиття відповідних заходів до керівництва Центру ДАІ).
Запитання:
Можно ли оформить автомобиль на другого человека если договор купли продажи выписан на мое имя?
Відповідь:
Ви повинні на підставі договору купівлі-продажу зареєструвати транспортний засіб в Центрі надання послуг Державтоінспекції (перелік та адреси вказані на цьому сайті в розділі робота Центрів надання послуг), потім Ви можете в установленому законодавством порядку передати транспортний засіб у власність іншої особи (продати або подарувати). Порядок державної реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів та перелік необхідних документів регламентується постановою КМУ № 1388 від від 07.09.1998р.
Запитання:
Сьогодні інспектор ДАІ зупиним трактор ТОВ "ДТБ Ф "ДОМ" в Юр'ївському районі, с. Сергіївка. При перевірці документів тракторист надав права і ксерокопію тех.паспорта. Інспектор вимагав оригінал. Йому було запропоновано проїхати 500м до офісу, де було б надано оригінал тех.паспорту. Інспектор відмовився їхати і склав протокол , Постанову на штраф в розмірі 430грн. Інспектор запевнив, що це нові зміни в правилах руху.
Відповідь:
Згідно вимог розділу 2 ПДР України, п. 2.1. водій механічного транспортного засобу повинен мати при собі посвідчення водія на право керування транспортним засобом відповідної категорії та реєстраційний документ на транспортний засіб (для транспортних засобів Збройних Сил, Національної гвардії, Держприкордонслужби, Держспецтрансслужби, Держспецзв’язку, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту - технічний талон). За керування транспортним засобом особою, яка не має при собі або не пред'явила для перевірки реєстраційного документа на транспортний засіб, ст. 126 ч.1 КУпАП передбачена відповідальність у вигляді накладення штрафу від двадцяти п'яти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 425 до 850 грн.). Рішення приймає інспектор ДПС ДАІ. У разі незгоди з рішенням працівника ДАІ Ви можете його оскаржити, у встановленому законодавством порядку (звернутися до суду).
Запитання:
Доброго дня! Як можна дізнатися графік роботи Відділення ДАІ з обслуговування Петропавлівського району та що необхідно,щоб забрати у них машину зі штрафстоянки? в них постійно зайнятий телефон.
Відповідь:
Відділення ДАІ з обслуговування Петропавлівського району, Адреса: с.м.т.Петропавлівка, вул. Леніна, 3, телефон (05631) 3-11-01. Графік роботи з понеділка по четвер з 09-00 до 18-15 год., у п’ятницю з 09-00 до 18-00 год., перерва з 13-00 до 14-00 год.
Запитання:
Добрый день! Был только что в МРЭО -3(тольятти2)необходимо было заменить техпаспорт.Работник мрэо заявил что бланков в количестве 50шт и они необходимы для замены временных техпаспортов,по данным сайта бланков в этом яМРЭО более 300 и на складе лежит 700 шт.Раньше в зале висел монитор на котором в онлайн режиме показывали наличие бланков и знаков.Сейчас мониторы висят,но не работают.Вот и Вам коррупция на лицо.Доводилось звонить начальнику над МРЭО пану Жолудеву так он в телефонном режиме матерился.Я понял беспредел в мрэо исходит от начальства и при этом людей в Мрэо не густо,но находят причины отказать в регистрации,перерегистрации,снятии с учета.Когда будет порядок в МРЭО. Если вы скажите обратитесь в другое МРЭО, то я скажу ,что МРЭО-3 ближе к дому и оно лучшее в городе.Я считаю что причина руководитель Жолудев ,который умеет хамить и материться в телефонном режиме и грозиться всех уволить кроме себя родного...
Відповідь:
Якщо Ви маєте конкретні факти неправомірних дій, перевищення посадовими особами Державтоінспекції своїх повноважень або здійснення корупційних дій тощо, Ви можете відповідно до вимог закону України «Про звернення громадян» надати керівництву УДАІ ГУМВС України в Дніпропетровській області письмову заяву з підтверджуючими матеріалами для проведення відповідних перевірок, надання оцінки правомірності дій працівників ДАІ та вжиття відповідних заходів реагування.
Запитання:
Доброго дня! Питання слідуюче: є бажання змінити номера державної реєстраціїї автомобиля з Луганської області на Дніпропетровську. Власник автомобіля зареєстрованний в Луганській області але фактично проживає в Дніпропетровській. Які є варіанти? Дякую за відповідь.
Відповідь:
В реєстраційних документах зазначається місце реєстрації (проживання) особи, за якою реєструється транспортний засіб, тобто у Вашому випадку номерні знаки Луганської області (по місту реєстрації власника автомобіля). Ви можете переоформити транспортний засіб або змінивши власника (з реєстрацією у Дніпропетровській області), або існуючий власник повинен (відповідно до чинного законодавства) змінити місце реєстрації (прописки) на Дніпропетровську область та перереєструвати автомобіль. Порядок державної реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів та перелік необхідних документів регламентується постановою КМУ № 1388 від від 07.09.1998р.
Запитання:
Здравствуйте! Если в свидетельсте про регистрацию ТС записано, что ТС является грузо-пассажирским, грузоподъёмность до 3,5 т, в коммерческих целях не используется, то согласно ЗУ «Про дорожній рух» обязано ли ТС прозодить обязательный технический контроль?
Відповідь:
Згідно з Додатковими примітками до розділу XVII Закону України «Про Митний тариф України» від 05.04.2001 р. № 2371-III (зі змінами та доповненнями) до товарної позиції 8703 включаються автомобілі легкові та інші моторні транспортні засоби, призначені переважно для перевезення людей (крім моторних транспортних засобів товарної позиції 8702), включаючи вантажопасажирські автомобілі-фургони та гоночні. У товарній позиції 8703 термін «вантажопасажирський автомобіль-фургон» означає транспортний засіб, що має максимально дев'ять місць для сидіння (включаючи водія), внутрішній простір якого може без конструктивних змін використовуватися для перевезення як людей, так і вантажі. Згідно зі статтею 35 «Обов'язковий технічний контроль транспортних засобів» Закону України про «Про дорожній рух» обов'язковому технічному контролю не підлягають: 1) легкові автомобілі усіх типів, марок і моделей, причепи (напівпричепи) до них (крім таксі та автомобілів, що використовуються для перевезення пасажирів або вантажів з метою отримання прибутку), мотоцикли, мопеди, мотоколяски та інші прирівняні до них транспортні засоби - незалежно від строку експлуатації; 2) легкові автомобілі, що використовуються для перевезення пасажирів або вантажів з метою отримання прибутку, вантажні автомобілі незалежно від форми власності вантажопідйомністю до 3,5 тонни, причепи до них - із строком експлуатації до двох років.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499
Сектори з обслуговування міст та районів:
Інші підрозділи:
 
Опитування

"Щоб Ви запропонували для поліпшення стану безпеки дорожнього руху?"

збільшити штрафи (відповідальність) за порушення ПДР
удосконалити дорожню інфраструктуру та організацію дорожнього руху
проводити роз’яснювальну роботу за допомогою ЗМІ та соцреклами
підвищити якість навчання водіїв в автошколах
посилити контроль з боку поліції за дотриманням ПДР України учасниками руху
579_20.jpg , Назад Вперед
Соціальна реклама - Увага! Діти на дорозі!
Докладніше
433_ucraina280.jpg Назад Вперед

Робота з дітьми

Поради батькам про безпеку Дорожнього руху
Докладніше
«    Серпень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Календар ВБДР інформує

ДАІ інформує     
Графік зведень за місяць

ДТП за добу9
В них загинуло людей2
В них травмовано людей7
Всього виявлено порушень ПДР України217
Керування у стані алкогольного сп’яніння 11
Перевищення встановленої швидкості руху-
Проїзд на заборонений сигнал світлофора1
Порушення правил обгону2
Порушення правил проїзду перехресть6
Порушення правил проїзду пішоходних переходів19
Порушення ПДР пішоходами31


Станом на 24.11.2016

Кількість


Графік зведень за останні 30 днів

Міністерство внутрішніх справ України
Погода за вікном

Погода по г.Днепропетровск
© Відділ безпеки дорожнього руху УПД ГУНП в Днiпропетровській областi, 2011 р.
При використанні матеріалів з сайту, посилання на ресурс обов’язкове!
Створення сайту лабораторія сайтів a2b, © ТОВ «ЮМА-ТЕХНІКА»