Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Юридична консультація (інтернет-приймальня)

Запитання:
Добрый день! У нас под окнами каждый день водитель паркует машину на газоне, так как офис находится на первом этаже нашего дома. Так же там паркуются клиенты этой фирмы и таксисты. Половина травы уже уничтожено, укатанная земля разростается. Кому жаловаться? Спасибо
Відповідь:
Дякуємо за громадську активність та небайдужість до питань забезпечення безпеки дорожнього руху. «Інтернет-приймальня» - додаткова форма діалогу Державтоінспекціі і населення, відповіді на електронні звернення носять довідково-інформаційний характер і не є офіційними документами. Даний сервіс створений виключно для зручності громадян, можливості отримати необхідну інформацію консультаційного характеру. Ви можете реалізувати своє право звернутися відповідно до вимог закону України «Про звернення громадян» до територіального підрозділу ДАІ та повідомити цю інформацію надавши заяву для проведення перевірки та вжиття заходів реагування.
Запитання:
Какое неотложное задания выполнял этот экипаж ГАИ города Кривого Рога ? https://www.youtube.com/watch?v=mdlnA4ZUrEc
Відповідь:
Керівництвом УДАІ ГУМВС України в Дніпропетровській області, було ретельно перевірено інформацію про порушення інспекторами ДПС службової та транспортної дисципліни, вжито відповідні заходи реагування: Наказом ГУМВС України в Дніпропетровській області від 27.03.2015 року зазначених працівників ДАІ звільнено з займаних посад.
Запитання:
Здравствуйте, подскажите пожалуйста как снять арест с автомобиля и куда обращаться если есть решение суда про снятие ареста и отмене постановления следователя о наложении ареста? Спасибо!
Відповідь:
Для вирішення Вашого питання пропонуємо звернутися в першу чергу до ініціатора арешту, органу, що виносив постанову про арешт (розшук майна боржника), він виносить відповідну постанову і про його припинення та зняття арешту з транспортного засобу та направляє до ДАІ для виконання. Співробітники ДАІ виконують вимоги конкретної постанови щодо арешту майна (транспортного засобу) або його припинення.
Запитання:
Доброї Вам частини доби. Зреагуйте будьласка http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=344177&p=29748773&viewfull=1#post29748773
Відповідь:
Дякуємо за громадську активність та небайдужість до питань забезпечення безпеки дорожнього руху. «Інтернет-приймальня» - додаткова форма діалогу Державтоінспекціі і населення, відповіді на електронні звернення носять довідково-інформаційний характер і не є офіційними документами. Даний сервіс створений виключно для зручності громадян, можливості отримати необхідну інформацію консультаційного характеру. Ви можете реалізувати своє право звернутися відповідно до вимог закону України «Про звернення громадян» до територіального підрозділу ДАІ та повідомити цю інформацію надавши заяву для проведення перевірки та вжиття заходів реагування.
Запитання:
Здравствуйте. Имею ли я право управлять транспортным средством со справкой-счетом, оформленной на другого человека (например: на Жену)?
Відповідь:
Відповідно до вимог п.2.2. ПДР України - власник транспортного засобу, а також особа, яка використовує такий транспортний засіб на законних підставах, можуть передавати керування транспортним засобом іншій особі, що має при собі посвідчення водія на право керування транспортним засобом відповідної категорії. Також повідомляємо, що власники транспортних засобів та особи, що експлуатують такі засоби на законних підставах, або їх представники зобов'язані зареєструвати (перереєструвати) транспортні засоби протягом десяти діб після придбання (одержання)
Запитання:
Добрый день. Установил на свой автомобиль ГБО. Установка производилась на СТО, там выдали все необходимые документы. Эти документы действительны 10 дней с момента выдачи. В МРЭО мне говорят, что нет бланков техпаспортов, чтоб переоформить и вписать газ в техпаспорт. И будут в наличии эти бланки не скоро. Как быть?
Відповідь:
Строк державної реєстрації продовжується у разі подання документів, які підтверджують відсутність можливості своєчасного її проведення власниками транспортних засобів (хвороба, відрядження або інші поважні причини). Звертайтесь до начальника Центру ДАІ, відповідно до Інструкції про порядок здійснення підрозділами Державтоінспекції МВС державної реєстрації, перереєстрації та обліку транспортних засобів, оформлення і видачі реєстраційних документів, номерних знаків на них, затвердженої Наказом МВС України від 11.08.2010 N 379, п. 3.11. передбачено, що у заяву про реєстрацію транспортного засобу уповноваженою посадовою особою Центру, яка приймає рішення, вноситься чіткий запис про прийняте рішення, яке підтверджується підписом із зазначенням П.І.Б. та дати. Запис про відмову в реєстрації ТЗ із зазначенням мотивованих підстав відмови також вноситься в цю заяву, копія якої повертається власнику ТЗ. На прохання заявника складається окрема письмова відповідь про підставу відмови в реєстрації ТЗ, яка підписується уповноваженою посадовою особою та реєструється в установленому порядку. Також повідомляємо, що реєстрація (перереєстрація), зняття з обліку транспортних засобів, що належать фізичним особам, здійснюється за місцем звернення власника або його уповноваженої особи незалежно від місця реєстрації (проживання) власника. Ви можете звернутися до будь якого Центру де в наявності спецпродукція (адреси, телефони та режим роботи Центрів дивиться на цьому сайті в розділі "Робота Центрів надання послуг").
Запитання:
Здравствуйте товарищи ГАИшники! У меня к вам много вопросов, но один для моей безопасности стал очень актуальным. Казна пуста, бабок на ремонт дорог нет, а инспектора ДПС почему то НЕ ХОТЯТ выписывать протокол о нарушении ПДД, в частности правила 31.4.3 пункт «Г». Как то не ВИДЯТ такого нарушения! Почему!?!?! Зациклились только на выписке протокола о превышении скорости. Дошло уже до того, что едет, какая то «букашка» типа «Матиз» и в фарах установлены эти КСЕНОНКИ и ниже в противотуманках тоже Ксенон! На «МАЗах», «ГАЗельках» и прочих ТС тоже устанавливают. Ночью, да и днём ездить НЕВОЗМОЖНО! Это сплошное ОСЛЕПЛЕНИЕ! Сплошное НАРУШЕНИЕ! Куда смотрит инспектор, или они СЛЕПЫЕ!?! Теперь всё и по порядку: Правила дорожного движения 2015 http://online.vodiy.kiev.ua/pdd/31/#3143 31.4 Запрещается эксплуатация транспортных средств согласно законодательству при наличии таких технических неисправностей и несоответствии таким требованиям: 31.4.3 Внешние световые приборы: a) количество, тип, цвет, размещение и режим работы внешних световых приборов не отвечают требованиям конструкции транспортного средства; б) нарушена регулировка фар; в) не горит лампа левой фары в режиме ближнего света; г) на световых приборах нет рассеивателей или используются рассеиватели и лампы, не отвечающие типу данного светового прибора; д) на рассеивателях световых приборов нанесена тонировка или покрытие, что уменьшает их прозрачность либо светопропускание. 4 июля 2014 | Статьи, советы, инструкции, Тюнинг Почему не стоит ставить ксенон. Многих автомобилистов привлекает возможность дешевой «модернизации» световых приборов своего автомобиля, путем замены галогенной лампы в фаре на ксеноновый аналог. Однако, несмотря на вроде бы очевидное преимущество более яркого света, ксеноновые лампы имеют ряд серьезных недостатков, из-за которых их использование становится не только нерациональным, но и небезопасным. Так выглядит стандартный комплект ксеноновых ламп Значит, Вы читали о ксен
Відповідь:
Згідно п.31.4.3 Правил дорожнього руху України забороняється експлуатація транспортних засобів якщо тип, колір, розміщення і режим роботи зовнішніх світлових приладів не відповідають вимогам конструкції транспортного засобу. Саме заводом-виробником автомобілів розробляються та впроваджуються новітні технології у роботі зовнішніх світлових приладів, при цьому їх розробниками ретельно вивчаються параметри освітлення, котрі б водночас забезпечували достатній огляд для водія у темний час доби, а також не створювали перешкоди для безпечного руху зустрічного транспорту. Заводом-виробником для певної марки чи моделі транспортного засобу передбачено комплектування певним видом ламп зовнішнього освітлення, що вказуються у технічній характеристиці авто. Встановлення додаткових чи, як на думку водія, ламп покращеної якості, законодавством забороняється, так як це може негативно вплинути на безпеку руху. За таке переобладнання водії притягаються до адміністративної відповідальності згідно зі ст. 122 ч. 2 КУпАП (425-510 грн.). Для притягнення водія транспортного засобу до адміністративної відповідальності за самостійне встановлення і неналежну реєстрацію в органах ДАІ ксенонових вогнів інспекторові необхідно визначити – які саме технічні параметри чи їх невідповідність порушено водієм. Для цього необхідно мати спеціальне обладнання, завдяки якому можливо визначити напрям та довжину світлових хвиль, їх колір та інші характеристики, які можуть суттєво вплинути на безпеку руху. За відсутності такого спеціального обладнання притягнення до відповідальності водія може бути неаргументованим.
Запитання:
как продать автомобиль полученый по наследству . Имеется свидетельство о праве на наследство по завещанию. Надо ли регистрировать на себя или можно сразу продавать?
Відповідь:
Після смерті власника спадкоємець на підставі свідоцтва про право на спадщину реєструє транспортний засіб на своє ім’я в Центрі надання послуг Державтоінспекції (перелік та адреси вказані на цьому сайті в розділі робота Центрів надання послуг). Потім вже перереєстрований транспортний засіб спадкоємець (новий власник транспортного засобу) може в установленому законодавством порядку передати у власність іншої особи (продати або подарувати).
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499
Сектори з обслуговування міст та районів:
Інші підрозділи:
 
Опитування

"Щоб Ви запропонували для поліпшення стану безпеки дорожнього руху?"

збільшити штрафи (відповідальність) за порушення ПДР
удосконалити дорожню інфраструктуру та організацію дорожнього руху
проводити роз’яснювальну роботу за допомогою ЗМІ та соцреклами
підвищити якість навчання водіїв в автошколах
посилити контроль з боку поліції за дотриманням ПДР України учасниками руху
579_20.jpg , Назад Вперед
Соціальна реклама - Увага! Діти на дорозі!
Докладніше
433_ucraina280.jpg Назад Вперед

Робота з дітьми

Поради батькам про безпеку Дорожнього руху
Докладніше
«    Серпень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Календар ВБДР інформує

ДАІ інформує     
Графік зведень за місяць

ДТП за добу9
В них загинуло людей2
В них травмовано людей7
Всього виявлено порушень ПДР України217
Керування у стані алкогольного сп’яніння 11
Перевищення встановленої швидкості руху-
Проїзд на заборонений сигнал світлофора1
Порушення правил обгону2
Порушення правил проїзду перехресть6
Порушення правил проїзду пішоходних переходів19
Порушення ПДР пішоходами31


Станом на 24.11.2016

Кількість


Графік зведень за останні 30 днів

Міністерство внутрішніх справ України
Погода за вікном

Погода по г.Днепропетровск
© Відділ безпеки дорожнього руху УПД ГУНП в Днiпропетровській областi, 2011 р.
При використанні матеріалів з сайту, посилання на ресурс обов’язкове!
Створення сайту лабораторія сайтів a2b, © ТОВ «ЮМА-ТЕХНІКА»