Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Юридична консультація (інтернет-приймальня)

Запитання:
Добрый день у меня такая история, Я приобрел в мае месяце в Киеве автомобиль каторый был снят с учета. При постановке на учет я был не приятно удивлен что авто находитса в аресте. Хотя по базе Гаи нет проходит а только в НАИСЕ. Я начал выяснять вчем причина. Оказалось на ней был сбит намсмерть парень в Кривом Рогу. В июле есть решения суда о снятии с автомобиля арест куда мне обратитса чтобы его сняли в базе данных с ареста
Відповідь:
Для отримання інформації щодо ініціатора арешту зверніться до центру надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів, Державтоінспекції (перелік та адреси дивиться на цьому сайті в розділі «Робота МРЕВ»)
Запитання:
Ссылки на ЗАКОНОДАТЕЛЬНУЮ БАЗУ, что Вы мне привели, я и сам знаю! Речь идёт о том, какой ОФИЦИАЛЬНЫЙ документ устанавливает непосредственно стоимость бланка водительского удостоверения в размере 198грн.? Можете привести номер/дату такого постановления?
Відповідь:
п.2.1. Інструкції про порядок приймання іспитів для отримання права керування транспортними засобами та видачі посвідчень водія, затвердженої Наказом МВС України від 07.12.2009 № 515, ЗАРЕЄСТРОВАНОЇ В МІНІСТЕРСТВІ ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ 22 СІЧНЯ 2010 Р. ЗА № 74/17369, (із змінами, внесеними згідно з Наказами МВС № 106 від 23.03.2011, № 604 від 22.08.2011, № 670 від 19.09.2011, № 176 від 22.02.2013)
Запитання:
Добрый день. У меня возник вопрос по поводу категории Д . Чтобы здать экзамен в Мрэо требуется водительские стаж 3 непрерывных года,доказательством стажа является наличие собственного автомобиля,доверенность, запись в трудовой книгу. Я имею доверенность в которой стаж четыре года, но она прерывается более чем на месяц, и есть вторая доверенность копия заверенная нотариусом которая действительна по сей день. Местное Мрэо отказываться принимать копию ссылаясь на то на подделку. ли оригинал документа?
Відповідь:
Відповідно до вимог п.9 Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 травня 1993 р. № 340 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009 р. № 511), право на керування транспортними засобами категорії D надається особам, які мають посвідчення водія категорій В, С1, С, D1, Т або кількох з них, та навички керування транспортними засобами відповідної категорії більше трьох років протягом останнього часу, пройшли перепідготовку за встановленими програмами та склали теоретичний і практичний іспити на право керування транспортними засобами категорії D. Керування транспортним засобом підтверджується для осіб, які керують транспортними засобами, що не є їх власністю, - реєстраційними документами на такий транспортний засіб та документами, що надають право на користування ним, засвідченими в установленому порядку. Для вирішення виниклої ситуації пропонуємо Вам надати до центру ДАІ (колишнє МРЕВ ДАІ) Скорочений витяг з Єдиного реєстру довіреностей та оригінали довіреності і реєстраційного документу на транспортний засіб
Запитання:
Доброго времени суток, подскажите пожалуйста вышел из строя двигатель на авто ланос 1.4, могу ли я заменить двигатель от ланос 1.5? как правильно зарегистрировать данный двигатель? нужны ли какие то документы на новый двигатель 1.5? Какую процедуру нужно пройти распишите пожалуйста по пунктам . Заранее благодарен.
Відповідь:
Перереєстрація переобладнаного транспортного засобу у зв’язку із встановленням двигуна другого типу,другої ваги і потужності. Перереєстрація переобладнаних транспортних засобів проводиться на підставі документів про відповідність цих транспортних засобів вимогам безпеки дорожнього руху, які встановлені пунктом 37 Порядку (1388-98-п), та в разі переобладнання транспортного засобу, яке призводить до зміни типу двигуна, його ваги і потужності, - погоджень, виданих виробниками транспортного засобу,ЦБДРтаАС при МВС або ДП "ДержавтотрансНДІпроект" Мінінфраструктури України на проведення вказаного виду переобладнання транспортного засобу
Запитання:
Подскажите пожалуйста, что сейчас мешает инспекторам ГАИ штрафовать водителей за установку и использование внешних осветительных приборов непредусмотренных конструкцией авто? проще говоря за "китайский" ксенон
Відповідь:
Згідно п.31.4.3 Правил дорожнього руху України забороняється експлуатація транспортних засобів якщо тип, колір, розміщення і режим роботи зовнішніх світлових приладів не відповідають вимогам конструкції транспортного засобу. Саме заводом-виробником автомобілів розробляються та впроваджуються новітні технології у роботі зовнішніх світлових приладів, при цьому їх розробниками ретельно вивчаються параметри освітлення, котрі б водночас забезпечували достатній огляд для водія у темний час доби, а також не створювали перешкоди для безпечного руху зустрічного транспорту. Заводом-виробником для певної марки чи моделі транспортного засобу передбачено комплектування певним видом ламп зовнішнього освітлення, що вказуються у технічній характеристиці авто. Встановлення додаткових чи, як на думку водія, ламп покращеної якості, законодавством забороняється, так як це може негативно вплинути на безпеку руху. За таке переобладнання водії притягаються до адміністративної відповідальності згідно зі ст. 122 ч. 2 КУпАП (425-510 грн.). Для притягнення водія транспортного засобу до адміністративної відповідальності за самостійне встановлення і неналежну реєстрацію в органах ДАІ ксенонових вогнів інспекторові необхідно визначити – які саме технічні параметри чи їх невідповідність порушено водієм. Для цього необхідно мати спеціальне обладнання, завдяки якому можливо визначити напрям та довжину світлових хвиль, їх колір та інші характеристики, які можуть суттєво вплинути на безпеку руху. За відсутності такого спеціального обладнання притягнення до відповідальності водія може бути неаргументованим.
Запитання:
Здраствуйте,взял авто по доверенности в г.Никополь,езжу в Запорожье,и спустя 3года на развилке остановило ГАИ -машина в аресте -далее забрали на штрафплощадку.Узнал потом,что штрафы заработал прошлый хозяин уже после того,как я купил авто. Что делать и как забрать авто?Штрафы то не мои!
Відповідь:
Купівля автомобіля переоформляється через довідку рахунок або договір купівлі -продажу. У даному випадку ви не є власником даного автомобіля, так як управляли автомобілем за дорученням, а це означає, що Ви згідно з довіреністю є законним представником власника автомобіля, який вказаний у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу, і маєте право представляти його інтереси і здійснювати різні дії, перераховані в довіреності, уважно почитайте довіреність.У даному випадку Вам необхідно звернуться в державну виконавчу службу, яка наклала арешт на автомобіль, для уточнення необхідної для Вас інформації. Найімовірніше це державна виконавча служба за місцем проживання власника автомобіля зазначеного у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу.
Запитання:
На основании какого закона Украины (постановления КМУ) взимается плата за бланковую продукцию в размере 198грн.? Ни КМУ №795 ни его дополнения 1098 ТАКОЙ ИНФОРМАЦИИ НЕ СОДЕРЖАТ!
Відповідь:
У відповідності з вимогами п.2.1. Інструкції про порядок приймання іспитів для отримання права керування транспортними засобами та видачі посвідчень водія, затвердженої Наказом МВС України від 07.12.2009 № 515, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 22 січня 2010 р. за № 74/17369, (із змінами, внесеними згідно з Наказами МВС № 106 від 23.03.2011, № 604 від 22.08.2011, № 670 від 19.09.2011, № 176 від 22.02.2013), для обміну посвідчень водія особи подають до Центру: паспорт або документ, що його замінює, з відміткою органу внутрішніх справ про реєстрацію місця проживання; картку водія або довідку Центру про підтвердження факту видачі посвідчення водія; копію довідки про реєстраційний номер облікової картки платника податків (у разі його відсутності у відповідних базах даних МВС) або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідному територіальному органу Міндоходів і мають відмітку в паспорті); посвідчення водія; дві кольорові фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см; медичну довідку встановленого зразка про придатність до керування транспортним засобом відповідної категорії; квитанції про сплату коштів за бланкову продукцію:на сьогоднішній день вартість бланку посвідчення водія складає 198 гривень.
Запитання:
Добрый день.Я езжу по генеральной доверенности.Доверенность на меня и на одного из членов моей семьи.Хочу переоформить машину на себя.Напишите,пожалуйста, какая процедура переоформления.И какая ее стоимость.
Відповідь:
Дивиться Порядок державної реєстрації (перереєстрації) зняття з обліку транспортних засобів, затверджений постановою КМУ № 1388 від від 07.09.1998р. Якщо громадянин має довіреність на право розпорядження певним транспортним засобом,то це означає, що він має право від імені власника транспортного засобу виконувати певні дії, перелік яких викладений у довіреності. Тобто, громадянин має право продати певний транспортний засіб будь-якій особі, але не самому собі. Для оформлення транспортного засобу пропонуємо Вам з (власником авто або з іншою особою, яка вказана в дорученні) звернутись до будь-якого суб'єкту господарювання,діяльність якого пов'язана з реалізацією транспортних засобів, або нотаріуса, отримати довідку-рахунок або інший правовстановлюючий документ та звернутись до будь-якого центру надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів, (адреси та режим роботи на цьому сайті в розділі "Робота МРЕВ"). Вартість оформлення транспортного засобу встановлюється або суб'єктом господарювання, діяльність якого пов'язана з реалізацією транспортних засобів, або нотаріусом. Вартість реєстрації транспортного засобу в Центрі ДАІ складає 508,13 гривень (для автомобілів вітчизняного виробництва та країн СНД) та 523,15 (для автомобілів іноземного виробництва).
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499
Сектори з обслуговування міст та районів:
Інші підрозділи:
 
Опитування

"Щоб Ви запропонували для поліпшення стану безпеки дорожнього руху?"

збільшити штрафи (відповідальність) за порушення ПДР
удосконалити дорожню інфраструктуру та організацію дорожнього руху
проводити роз’яснювальну роботу за допомогою ЗМІ та соцреклами
підвищити якість навчання водіїв в автошколах
посилити контроль з боку поліції за дотриманням ПДР України учасниками руху
579_20.jpg , Назад Вперед
Соціальна реклама - Увага! Діти на дорозі!
Докладніше
433_ucraina280.jpg Назад Вперед

Робота з дітьми

Поради батькам про безпеку Дорожнього руху
Докладніше
«    Серпень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Календар ВБДР інформує

ДАІ інформує     
Графік зведень за місяць

ДТП за добу9
В них загинуло людей2
В них травмовано людей7
Всього виявлено порушень ПДР України217
Керування у стані алкогольного сп’яніння 11
Перевищення встановленої швидкості руху-
Проїзд на заборонений сигнал світлофора1
Порушення правил обгону2
Порушення правил проїзду перехресть6
Порушення правил проїзду пішоходних переходів19
Порушення ПДР пішоходами31


Станом на 24.11.2016

Кількість


Графік зведень за останні 30 днів

Міністерство внутрішніх справ України
Погода за вікном

Погода по г.Днепропетровск
© Відділ безпеки дорожнього руху УПД ГУНП в Днiпропетровській областi, 2011 р.
При використанні матеріалів з сайту, посилання на ресурс обов’язкове!
Створення сайту лабораторія сайтів a2b, © ТОВ «ЮМА-ТЕХНІКА»