Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Юридична консультація (інтернет-приймальня)

Запитання:
Вопрос по ДТП. Вчера, мой автомобиль , припаркованный согласно правил, левой стороной на тротуаре - правой на проезжей части, был поврежден другим авто, возможно пытавшийся запарковаться тоже, методом объезда моего авто с левой стороны сзади. Повреждения- у меня поцарапан задний бампер с левой стороны(сторона тротуара), у него -правая задняя дверь, заднее крыло, задний бампер+ след от моего глушителя+ следы от моей краски. Уезжая с места авто "доброжелателя" уже не было. Повреждения обнаружил у себя в гараже, а "доброжелателя" сегодня, в соседнем дворе. Как правильно поступить в этой ситуации, и что предпринять? Мой тел у него уже есть, под дворником. Не набирал.
Відповідь:
Ви можете звернутися з відповідною заявою до територіального підрозділу ДАІ.
Запитання:
Имеет ли сотрудник взвода СОПРОВОЖДЕНИЯ батальона ДПС ДАІ изімать права водителя и составлять протокол при "нарушении" водителем правил дорожного движения не повлекших последствий для других участников движения и пешеходов.
Відповідь:
Так. Взвод із забезпечення супроводження батальйону ДПС ДАІ є структурним підрозділом УДАІ в Дніпропетровській області та має такі ж повноваження та службові завдання, як і інші підрозділи ДПС ДАІ. Дивіться нормативно-правові акти, які регламентують діяльність Державтоінспекції МВС України, зокрема Закон України "Про мiлiцiю", Інструкцію з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС, яка затверджена наказом МВС України від 27.03.2009 N 111 та інші. Окрім нагляду за дорожнім рухом, участі у проведенні спеціальних оперативно-профілактичних та цільових заходів, спрямованих на забезпечення безпеки дорожнього руху, профілактики, попередження та припинення злочинів і адміністративних правопорушень у сфері дорожнього руху тощо, він також уповноважений на забезпечення безпечного і безперешкодного проїзду під час супроводження автомобілів з посадовими особами, стосовно яких здійснюється державна охорона.
Запитання:
Меня остановил 18- го мая инспектор,и записал номер моей машины и полный адрес где я проживаю.при этом рассказывал что участились кражи автомобилей моей марки.Зачем записывать адрес проживания - наводка для воров,что ли .
Відповідь:
Якщо Ви маєте конкретні факти неправомірних дій, перевищення посадовими особами Державтоінспекції своїх повноважень тощо, Ви можете відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» надати керівництву територіального підрозділу або управління Державтоінспекції заяву з підтверджуючими матеріалами для проведення відповідних перевірок, надання оцінки правомірності дій працівників ДАІ та вжиття відповідних заходів реагування.
Запитання:
Які функції виконує підрозділ УДАІ, підпорядкований ГУМВС -взвод супроводження, які права і обов"язки його співробітників7
Відповідь:
Взвод із забезпечення супроводження батальйону ДПС ДАІ є структурним підрозділом УДАІ в Дніпропетровській області та має такі ж повноваження та службові завдання, як і інші підрозділи ДПС ДАІ. Дивіться нормативно-правові акти, які регламентують діяльність Державтоінспекції МВС України, зокрема Закон України "Про мiлiцiю", Інструкцію з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС, яка затверджена наказом МВС України від 27.03.2009 N 111 та інші. Окрім нагляду за дорожнім рухом, участі у проведенні спеціальних оперативно-профілактичних та цільових заходів, спрямованих на забезпечення безпеки дорожнього руху, профілактики, попередження та припинення злочинів і адміністративних правопорушень у сфері дорожнього руху тощо, він також уповноважений на забезпечення безпечного і безперешкодного проїзду під час супроводження автомобілів з посадовими особами, стосовно яких здійснюється державна охорона.
Запитання:
Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, требуется ли сейчас перерегистрировать автомобиль после установки газобаллонного оборудования?
Відповідь:
Так, установка ГБО - переобладнання, перереєстрація потрібна. Після установки ГБО необхідно з документами на ГБО та Актом технічної експертизи про відповідність конструкції та технічного стану переобладнаного транспортного засобу вимогам безпеки дорожнього руху звернутись до Центру ДАІ (перелік та адреси вказані на цьому сайті в розділі "Робота Центрів надання послуг") для перереєстрації транспортного засобу
Запитання:
Если есть категория "В" почему я не имею права передвигаться на младших категориях?
Відповідь:
Відповідно до п. 2.1. ПДР України водій механічного транспортного засобу повинен мати при собі посвідчення водія на право керування транспортним засобом відповідної категорії . Особи допускаються до керування транспортними засобами за наявності у них національного посвідчення водія відповідної категорії. Транспортні засоби, керування якими дозволяється за наявності посвідчення водія, залежно від їх типів і призначення поділяються на категорії (перелік дивиться на цьому сайті в розділі «Робота центрів надання послуг»). Ви можете здійснити обмін посвідчення водія у порядку визначеному "Положенням про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами", затвердженим Постановою КМУ від 8.05.1993 р. № 340 (в редакції Постанови КМУ від 20 травня 2009 р. N 511).
Запитання:
Зачем сотрудники останавливают мопеды и пытаются еще выписать штраф или конфисковать мопед? "Почему мопед не является мех.ТС?" Во-первых, согласно определению самого термина "мопед" в п.1.10 всё тех же ПДД; во-вторых, мопед не может двигаться в общем потоке транспорта ввиду весьма скромных технических характеристик ,для мопедов в п.11.14 ПДД оговорены некоторые ограничения и запреты в отношении порядка выполнения поворотов и расположения на проезжей части, для мотоциклов таких ограничений нет; в-третьих, в Законе Украины "О дорожном движении" нигде прямым текстом не сказано, что мопед является мех.ТС ; в-четвёртых , согласно Венской Конвенции о дорожном движении мопед рекомендуется приравнивать к велосипеду (ст.1), а в противном случае, к мотоциклу, но только при наличии на то оснований и в соответствии с процедурой, согласно п.2 ст.54 Конвенции (что не выполнено), а по-поводу категории "А1" , по Конвенции - это не мопеды, а мотоциклы до 125сс ; в-пятых, в Украине есть ещё Конституция, 22 ст.которой не допускает сужение объёма или отмену прав и свобод граждан введением новых НПА или внесением изменений в действующие (что и было сделано КабМином и ВР) ; в-шестых,согласно ст.58 нашего Основного Закона, законы и НПА не должны иметь обратного действия во времени , что применительно к данному вопросу трактуется примерно так : человек, имевший право хоть один день ездить на мопеде без прав, не может быть лишён такого права, человек, купивший мопед как НЕмеханическое ТС, не может быть обязан выполнять требования, предъявляемые к водителям мех.ТС, т.е. его мопед будет являться НЕмеханическим ТС до тех пор, пока не сотрётся или до того момента, когда отменят Конституцию (не приведи Господь...) ;
Відповідь:
Відповідно до вимог статті 34 Закону України «Про дорожній рух», державній реєстрації та обліку підлягають призначені для експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування транспортні засоби усіх типів: автомобілі, автобуси, мотоцикли всіх типів, марок і моделей, самохідні машини, причепи та напівпричепи до них, мотоколяски, інші прирівняні до них транспортні засоби та мопеди, що використовуються на автомобільних дорогах державного значення. Відповідно до п. 2.1. ПДР України водій механічного транспортного засобу повинен мати при собі посвідчення водія на право керування транспортним засобом відповідної категорії, реєстраційний документ на транспортний засіб, поліс (сертифікат) обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Водії, які відповідно до законодавства звільняються від обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на території України, повинні мати при собі відповідні підтвердні документи (посвідчення). Особи допускаються до керування транспортними засобами за наявності у них національного посвідчення водія відповідної категорії. Транспортні засоби, керування якими дозволяється за наявності посвідчення водія, залежно від їх типів і призначення поділяються на категорії: А1 - мопеди, моторолери та інші двоколісні транспортні засоби, які мають двигун з робочим об'ємом до 50 куб. сантиметрів або електродвигун потужністю до 4 кВт. А - мотоцикли, у тому числі з боковим причепом, та інші двоколісні транспортні засоби, які мають двигун з робочим об’ємом 50 куб. сантиметрів і більше або електродвигун потужністю 4 кВт і більше, В1 - квадро- і трицикли, мотоцикли з боковим причепом, мотоколяски та інші триколісні (чотириколісні) мототранспортні засоби, дозволена максимальна маса яких не перевищує 400 кілограмів; та інші.
Запитання:
как востановить водительские права,если они были украдены с документами?
Відповідь:
Для отримання дублікату посвідчення водія зверніться до Центру надання послуг ДАІ (адреси, номера телефонів центрів та перелік документів, необхідних для отримання та заміни посвідчень водія вказані на цьому сайті в розділі "Робота Центрів надання послуг"). Для отримання дублікату посвідчення водія складати іспити не потрібно, при собі мати: паспорт; копію довідки про реєстраційний номер облікової картки платника податків; медичну довідку встановленого зразку про придатність до керування відповідної категорії транспортного засобу; екзаменаційну картку водія; дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см (кольорові); квитанції про обов’язкові платежі. З інформацією про вартість Ви можете ознайомитися на інформаційних стендах Центрів надання послуг ДАІ.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499
Сектори з обслуговування міст та районів:
Інші підрозділи:
 
Опитування

"Щоб Ви запропонували для поліпшення стану безпеки дорожнього руху?"

збільшити штрафи (відповідальність) за порушення ПДР
удосконалити дорожню інфраструктуру та організацію дорожнього руху
проводити роз’яснювальну роботу за допомогою ЗМІ та соцреклами
підвищити якість навчання водіїв в автошколах
посилити контроль з боку поліції за дотриманням ПДР України учасниками руху
579_20.jpg , Назад Вперед
Соціальна реклама - Увага! Діти на дорозі!
Докладніше
433_ucraina280.jpg Назад Вперед

Робота з дітьми

Поради батькам про безпеку Дорожнього руху
Докладніше
«    Серпень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Календар ВБДР інформує

ДАІ інформує     
Графік зведень за місяць

ДТП за добу9
В них загинуло людей2
В них травмовано людей7
Всього виявлено порушень ПДР України217
Керування у стані алкогольного сп’яніння 11
Перевищення встановленої швидкості руху-
Проїзд на заборонений сигнал світлофора1
Порушення правил обгону2
Порушення правил проїзду перехресть6
Порушення правил проїзду пішоходних переходів19
Порушення ПДР пішоходами31


Станом на 24.11.2016

Кількість


Графік зведень за останні 30 днів

Міністерство внутрішніх справ України
Погода за вікном

Погода по г.Днепропетровск
© Відділ безпеки дорожнього руху УПД ГУНП в Днiпропетровській областi, 2011 р.
При використанні матеріалів з сайту, посилання на ресурс обов’язкове!
Створення сайту лабораторія сайтів a2b, © ТОВ «ЮМА-ТЕХНІКА»