Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Юридична консультація (інтернет-приймальня)

Запитання:
Вельмишановний Мар’ян Ількович! Вибачте, але до яких пір, працівники Криворізького ВДАІ будуть влаштовувати тортури рухомого майна нашого суб"єкту, які мовби маючи належні обтяження арбітражного управляючого на наше рухоме майно, в той час коли ще ухвалою від 23.05.13р. по справі №38/5005/4263/2012 господарським судом Дніпроперовської області припинено провадження щодо банкрутства, незаконно створеного фіктивного суб"єкту з іншим найменуванням - "ТОВ "АГРОПИРГАСАП", без його місця знаходження і без наявності та не надання ним установчих документів первинної реєстрації в обліку даних в ЄДРПОУ. Прошу витребувати від арбітражного управляючого ці докази і відповідно керуючись ухвалою, яку я додаю, припинити тортури в діяльності рухомого майна нашого суб"єкту. З повагою, генеральний директор - Удовік С.Г. конт. телефон 067-917-6850. УКРАЇНА ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ УХВАЛА 23.05.13р. Справа № 38/5005/4267/2012 Суддя господарського суду Дніпропетровської області Бондарєв Е.М. при секретарі судового засідання Сизончик Н.В. за участю представників сторін: від кредитора - Майоренко О.Ю., довіреність №3634/08 від 22.05.13р., представник УПФ України в Кіровському районі м. Дніпропетровська; - Бекіров М.Ф., довіреність №06-04-2200 від 15.04.13р., представник ВД ДОВ ФССзТВП; від боржника - Князєва Є.Г., довіреність №1 від 11.02.13р., представник ліквідатора в засіданні приймали участь: Удовік С.Г., паспорт АН №582096; - Удовік Т.П., паспорт №079908 розглянувши справу за заявою управління Пенсійного фонду України в Кіровському районі м. Дніпропетровська, м. Дніпропетровськ до боржника товариства з обмеженою відповідальністю "Агропиргасап", м. Дніпропетровськ, Кіровський район, вул. Курчатова, буд. 10 (ЄДРПОУ 13444951) про визнання банкрутом
Відповідь:
«Інтернет-приймальня» - додаткова форма діалогу Державтоінспекціі і населення, відповіді на електронні звернення носять довідково-інформаційний характер і не є офіційними документами. Даний сервіс створений виключно для зручності громадян, можливості отримати необхідну інформацію консультаційного характеру та допомогу в вирішенні питань, що відносяться до компетенції Державтоінспекції, стосуються діяльності та надання послуг ДАІ, роз’яснення законодавства у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху тощо. Але він не є таким, що підпадає під дію норм Закону України «Про звернення громадян». Якщо Ви маєте бажання отримати ОФІЦІЙНУ відповідь на Ваше звернення, Ви можете реалізувати своє право на підставі Закону України «Про звернення громадян». (Дивиться ст. 5, ст. 8 Закону України «Про звернення громадян»).
Запитання:
Як дізнатися реквізити для сплати послуг заміни водійського посвідчення(відкриття нижчої категорії),чому на сайті відсутня така інформація?
Відповідь:
Відповідна інформація є безпосередньо в Центрах ДАІ, для зручності громадян при кожному центрі працює каса банку. Якщо Ви бажаєте сплати в іншій банківській установі Ви можете звернутися для отримання відповідної квитанції в управління ДАІ за адресою м. Дніпропетровськ, вул. Ширшова, 9 (кімната прийому громадян з 9-00 до 13-00 год, перший поверх навпроти чергової частини.)
Запитання:
Подскажите пожалуйста: Ставил на учет авто - выдали временный техпаспорт в котором указано количество мест - 6, а по факту -7. Эти данные взяты из базы или это опечатка? (АЕ8172СМ)
Відповідь:
В попередньому свідоцтві про реєстрацію ТЗ серії ХОС № 346841 була внесена інформація: Кількість пасажирських місць – 6.
Запитання:
Підкажіть, скільки буде коштувати відкрити категорію "А", якщо є категорія "Б"????
Відповідь:
Для відкриття категорії А необхідно пройти перепідготовку в навчальному закладі за 20-годинною програмою, отримати відповідну довідку. Після цього звернутись до Центру ДАІ. До Центру ДАІ необхідно подати:паспорт або документ, що його замінює, з відміткою органу внутрішніх справ про реєстрацію місця проживання; картку водія або довідку Центру про підтвердження факту видачі посвідчення водія; копію довідки про реєстраційний номер облікової картки платника податків (у разі його відсутності у відповідних базах даних МВС) або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідному територіальному органу Міндоходів і мають відмітку в паспорті); довідку про проходження перепідготовки на категорію А; документ, що підтверджує керування транспортним засобом; дві кольорові фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см; медичну довідку встановленого зразка про придатність до керування транспортним засобом відповідної категорії; квитанцію (сплачується в Центрі ДАІ) – сума 211 грн. Після успішного складання практичного іспиту (водіння ТЗ категорії А), отримаєте посвідчення водія на право керування ТЗ категорій «АВ».
Запитання:
Добрый день,в 1997 году при нарушении правил дорожного движения(проезд на красный свет)были отобраны права и выданы временные до оплаты штрафа.После этого попал в аварию и возвращение прав было отложено на неопределённый срок. Теперь решил их восстановить . Возможно ли это или надо сдавать по новому на права?ТЕКСТ ЗВЕРТАННЯ АБО ЗАПИТУ
Відповідь:
Вам, необхідно звернутися до суду за місцем мешкання, після отримання постанови з винесенним рішенням, копія надається до ВДАІ за місцем вашого мешкання. В подальшому, якщо винесено стягнення у вигляді штрафу Вам повинні видати посвідчення водія, якщо позбавлення - посвідчення водія видається після скінчення строку позбавлення та після успішного складання іспиту в центрі ДАІ
Запитання:
Добрый день. Установил на СТО на свой автомобиль ГБО, получил все необходимые сертификаты, акты и т.д. В МРЕО ответили, что на данный момент нет пластика для выдачи нового техталона. Прошу дать разъяснение: 1. Нужно ли менять техталон ? (установка ГБО - это дооборудование автомобиля, а не переоборудование) 2. Справка о дооборудования автомобиля действительно 10 дней - заготовок техталонов нет - как быть потом по истечению 10 дней? 3. Когда уже будут ети заготовки ? 4. Если можно узнать примерную стоимость замены техпаспорта на авто обьемом двигателя 1500 куб.см.
Відповідь:
Після установки ГБО необхідно з документами на ГБО та Актом технічної експертизи про відповідність конструкції та технічного стану переобладнаного транспортного засобу вимогам безпеки дорожнього руху звернутись до Центру ДАІ (перелік та адреси вказані на цьому сайті в розділі "Робота МРЕВ") для перереєстрації транспортного засобу. Знімати з обліку не потрібно, проводиться перереєстрація ТЗ. Вартість перереєстрації складає – 485,63 грн. з заміною номерного Знаку (у разі необхідності) та - 350,63 грн. без заміни номерного знаку.
Запитання:
Доброго времени суток!!!Подскажите мне пожалуйста Собираюсь взять микроавтобус Ток пригнанный.Микроавтобус 21,06,2006г выпуска.Вхожу ли я в восьмилетку(проходная машына по годам или нет?) или прийдется платить налог ,
Відповідь:
Визначення року виготовлення ТЗ здійснюється згідно з Методикою товарознавчої експертизи та оцінки колісних транспортних засобів, затвердженою наказом Міністерства юстиції України та Фонду державного майна України від 24.11.2003 N 142/5/2092. За рік виготовлення ТЗ приймається календарна дата його виготовлення (день, місяць, рік), яка зазначається в документах підприємства-виробника. Якщо календарну дату виготовлення визначити неможливо, то за основу приймається модельний рік виготовлення, визначений за його ідентифікаційним номером з урахуванням календарної дати першої реєстрації ТЗ (день, місяць, рік). Датою першої реєстрації ТЗ, який перебував у користуванні (зокрема, який ввозиться на митну територію України), є дата, що зазначена в спеціальній графі технічного паспорта (свідоцтва про реєстрацію), наприклад, у паспорті німецького зразка, або дата видачі технічного паспорта (свідоцтва про реєстрацію). У разі відсутності даних про календарну дату першої реєстрації або виникнення сумнівів щодо її достовірності, коли встановлений модельний рік виготовлення ТЗ збігається з роком початку його експлуатації, під час оцінки за дату виготовлення приймається 1 січня встановленого модельного року. Якщо встановлений модельний рік виготовлення не збігається з роком початку експлуатації ТЗ, який зазначено в реєстраційному документі, і перевищує його, під час оцінки за дату виготовлення приймається 1 липня зазначеного в реєстраційних документах року. Таким чином, при реєстрації ТЗ до 21.06.14 – до восьми років, при реєстрації ТЗ після 21.06.14 – понадвосьми років.
Запитання:
що потрібно(як) зареєструвати 150сс скутер, скутер 2008 року, які документи на нього потрібні, щоб звертатися у МРЕО?
Відповідь:
Мопед - двоколісний транспортний засіб, який має двигун з робочим об'ємом ДО 50 куб.см або електродвигун потужністю до 4 кВт; мотоцикл - двоколісний механічний транспортний засіб з боковим причепом або без нього, що має двигун з робочим об'ємом 50 куб.см і більше. До мотоциклів прирівнюються моторолери, мотоколяски, триколісні та інші механічні транспортні засоби, дозволена максимальна маса яких не перевищує 400 кг; Державна реєстрація (перереєстрація) транспортних засобів проводиться на підставі заяв власників, поданих особисто, і документів, що посвідчують їх особу, підтверджують правомірність придбання, отримання, ввезення, митного оформлення транспортних засобів, відповідність конструкції транспортних засобів установленим вимогам безпеки дорожнього руху, а також вимогам, які є підставою для внесення змін до реєстраційних документів. Для державної реєстрації транспортних засобів, що перебували в експлуатації і зняті з обліку в підрозділах Державтоінспекції, крім зазначених у цьому пункті документів, що підтверджують правомірність їх придбання, подається свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (технічний паспорт) та копія реєстраційної картки, що додається до свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу на пластиковій основі, з відміткою підрозділу Державтоінспекції про зняття транспортного засобу з обліку. Державна реєстрація транспортних засобів проводиться за умови сплати їх власниками передбачених законодавством податків і зборів (обов'язкових платежів).
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499
Сектори з обслуговування міст та районів:
Інші підрозділи:
 
Опитування

"Щоб Ви запропонували для поліпшення стану безпеки дорожнього руху?"

збільшити штрафи (відповідальність) за порушення ПДР
удосконалити дорожню інфраструктуру та організацію дорожнього руху
проводити роз’яснювальну роботу за допомогою ЗМІ та соцреклами
підвищити якість навчання водіїв в автошколах
посилити контроль з боку поліції за дотриманням ПДР України учасниками руху
579_20.jpg , Назад Вперед
Соціальна реклама - Увага! Діти на дорозі!
Докладніше
433_ucraina280.jpg Назад Вперед

Робота з дітьми

Поради батькам про безпеку Дорожнього руху
Докладніше
«    Серпень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Календар ВБДР інформує

ДАІ інформує     
Графік зведень за місяць

ДТП за добу9
В них загинуло людей2
В них травмовано людей7
Всього виявлено порушень ПДР України217
Керування у стані алкогольного сп’яніння 11
Перевищення встановленої швидкості руху-
Проїзд на заборонений сигнал світлофора1
Порушення правил обгону2
Порушення правил проїзду перехресть6
Порушення правил проїзду пішоходних переходів19
Порушення ПДР пішоходами31


Станом на 24.11.2016

Кількість


Графік зведень за останні 30 днів

Міністерство внутрішніх справ України
Погода за вікном

Погода по г.Днепропетровск
© Відділ безпеки дорожнього руху УПД ГУНП в Днiпропетровській областi, 2011 р.
При використанні матеріалів з сайту, посилання на ресурс обов’язкове!
Створення сайту лабораторія сайтів a2b, © ТОВ «ЮМА-ТЕХНІКА»